Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
41 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Kirkland minoxil tedavim

SaçımınDoktoru Üyesi
    arkadaşlar Kirkland Minoxil 3ay kullandım minoxil forte 3ay kullandım rogaine 2ay kullandım ne yazıkkı hiçbiri dokulmeyı kesmedı artık mınoxıl kullanmayı bırakıyorum verdıgım paralara yanıyorum haram olsun
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Alıntı rahman1642 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar Kirkland Minoxil 3ay kullandım minoxil forte 3ay kullandım rogaine 2ay kullandım ne yazıkkı hiçbiri dokulmeyı kesmedı artık mınoxıl kullanmayı bırakıyorum verdıgım paralara yanıyorum haram olsun
    arkadasım cok sabırsı bırıne benziyorsun sureklı degıstırmıssın kullandıklarını etken maddeler belkı aynı ama yinede vucudun verecegı tepkıler degısır ıcındekı farklı maddelere. bu sabırsılıkla sonuc alamayacagını dusunuyorum hıcbırseyden

hocam uzun dönem kullananların çoğu zaten ya aralar vererek ya da günde tek doz kullanıyo bizimkisi hemen abanalım 2 aya saçlar bomba maalesef öyle bişey yok önce bunu bi kabullenelim.

ben hıc ara vermedım ve tek doz yapmadım sadece kullanamadıgım gece calıstıgım zamanlar o da ıstemeyerek aksattım. ayda bır ıkı o da. şimdi şimdi ayın son 5 gunu falan kullanmıyorum rahatlamak için. bence sabırlı ol ve en az bır sene duzgun kullan
    minox+proscar
    haftada bir ketoral şampuan

Hocam bi abimiz vardı nickini hatırlayamıyorum şimdi ayda 3-5 gün ara vererek kullanıyor du uzun süreli kullanımda hiç döngüye girmediğinden bahsediyordu.

doğrudur bende burda okumustum yanlıs hatırlamıyorsam döngüye bende girmiyorum ama yaz aylarında zayıflıyor saçlarım.
    minox+proscar
    haftada bir ketoral şampuan

Yaz ayları malum abi deniz kum güneş ��

SaçımınDoktoru Üyesi
    arkadaşlar yeniden merhaba Kirkland'da tekrardan 6'lı paket alıp başlamış bulunmaktayım bu sefer AZELAİK ASİT ATTIM 3GRAM bu sefer tedaviyi erken kesmeyecem 2ay sonra goruşmek uzere

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

merhaba. kirklandın faydası oldu mu foam köpük kullanıyorsunuz herhalde ilerleme var mı işe yarıyor mu

SaçımınDoktoru Üyesi
    merhaba tekrardan arkadaşlar KİRKLAND SOLÜSYON ALICAM BENIMLE BIRLIKTE ORTAK OLARAK ALICAK VARSA ÖZELDEN YAZIN FIYATI 359 TL 6 AY YETECEK KADAR VAR 3+3 BÖLÜŞECEĞİM.

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon