Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: --Minoxidil, antiandrojenlerin emilimini iyileştirebılir--

Güzel paylaşımlar bunlara denk gelmiştim aslında losyonu düşünme aşamasındayken ama hep üşendim derleyip toparlayıp bu forumda paylaşmaya. Bi yüküde sen aldın böylece eyvallah.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bi şey değil Yani yıllarca losyonla uğraşıp kendimi tiksindirmiş olmasaydım, böyle bir losyona hemen atlardım heralde

SaçımınDoktoru Üyesi fhm001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler ben tedavide hepsinde once losyonu kullaniyorum o kurudktan sonra dermarol krem ve min dut a gecyrm yaziyi okudum da minoxu once kullanip losyan ve digerlerini sonra kullansam daha mi etkili olur?

Emilmeyen losyon minoxla buluşup dahada emilecektir zaten yakın zamabda kullanmak yeterli bence ben minox sonra kullanılmalı derim emilim ve scalptan çabuk dağılmaması için.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minox'la spiroyu karıştırınca pis bir koku oluyormuş..
    yabancı forumun birinde okumuştum.spiro ile minox karşımı çalışmıyormuş.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

SaçımınDoktoru Üyesi
    sebamed anti hairloss gözenekleri açıor kafayı kıpkırmızı yapıor içerisindeki kafein sayesinde ,aslında miracle losyondaki diane veya aldactone bu şampuana karıştırılıp kafa onunla yıkanabilir ek tedavi olarak ama şampuan içinde çözünür mü bu ilaçlar bilemiorum

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yabancı forumun birinde okumuştum.spiro ile minox karşımı çalışmıyormuş.
    Bunu bir yerde ben de okumuştum. Bir ara ca+spiro+dut+min yapmayı planlıyordum
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12