Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: min-dut ve oral dutasterid tedavisi

min-dut ve oral dutasterid tedavisi

merhaba ilk dökülmem 16-17 yaşlarımda başladı ilk tedavi olarak 18 yaşımda minoxil kullandım 2-3 ay kadar sok dökülme yaptığı ve durduramadığım için 2-3 ay sürede bıratım bi süre hiç bişey kullanmadım ilk başlarda dökülme azalsa da 19 yaşımın sonlarına doğru tekrar başladı hayatımda yaşadığım en agresif şekilde 8-10 ayda kel kaldım diye bilirim öncesinde saç çizgim bozuk değildi az bişey geriye çekilmişti sadece tepelerde ancak ıslakken bakınca farkede bileceğim açıklıklar vardı ama azdı öncesi saçım yoğun olduğu için onca zamana rağmen yinede iyiydi miracle losyona başladım 3 ay kullandım dökülmemi azaltsada yine saçımın dökülüyordu sarı tüyle ilk kullandıgım ay çıkmıştı bi iki noktada ama hiç bi zaman saç formunu almadı ve bu süre içindede geriye gidiş devam etti 28.03.2017 de min-dut ve oral dutasterid e başladım 2 günde bir dutasterid içiyorum günde iki defada min-dut kullanıyorum gelişmeleri aktarıcam inşallah hepimiz istedigimiz sonuca kavuşuruz

28.03.2017

tepe

sol şakak

06.04.2017

sol şakak

tepe
    https://i.hizliresim.com/p0bnkz.jpg

sag şakak
    https://i.hizliresim.com/X0M6po.jpg

(resimler ve tarihleri güncelliyecegim ilerde şuan erken oldugunun farkındayım sadece ileri için belki görüş paylaşırsınız)
    Min-dut 10 adet dutasteriad

Oral dutas 2 günde 1

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu an yaşınız kaç?

21 yazmayı unutmuşum

Oral dutas 2 günde 1

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba, ben yerinde olsam bu saça ekim tercih ederdim. sebebi; sitedeki tedavi yöntemleri en erken 6 ay sonra net sonuç vermeye başlayacak saçındaki seyrekliğe bakarsak tedavi sonrası olumsuz dönüş alma ihtimalinde oldukça fazla ayrıca bu süreçte saç ekiminin yarısı kadar para harcayacaksın, saç ekimi tercih edersen 8 ay sonra 10 cm saçın olabilir. Doğru saç ekim yeri ve kendin için uygun zamanı belirleyerek genç yaşta saç sorununu halledebilirsin. kolay gelsin.

-Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben sac ekimini kesinlikle onermiorum azda olsa sac ekimindende sonuc almayan cok ornegin abim 6 milyar para verdi ekim yaptirdi ekilen hicbi bolge cikmadi hazir arkasindaki sacindanda oldu arkadasin yasi daha kucuk sac hucreleri daha olmemistir bence dogru tedavilerle hizli sonuc alacagini dusunuorum tum bunlarin cevabi forumda var oncelikle genel bi arastirma yapmani diliorum forumda moralini bozma gec olmadan bi noktadan basla ama ne yaparsan yap tedaviye zaman ver

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    6 bin liraya ekim yaptıran kardeşiniz ekim sonrasında oral, topikal takviye ilaçları kullandı mı? Ben cevap vereyim sadece ekim yaptırdı ve bıraktı. Asıl özveri ekim sonrası süreçte başlıyor. Kimse moralini bozmasın burada kendi yorumlarımızı belirterek çözüm yolu sunuyoruz..
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

SaçımınDoktoru Üyesi Eyyup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam 21 yaşında nasıl bu kadar dökülme olmuş gerçekten inanılır gibi değil geçmiş olsun gerçekten ama arkadaşın dediği gibi ekim yapman çok daha faydalı bu tedavilerle hem kalıcı bir etki bırakmıyo hemde sonuç seni tatmin etmeye bilir ayrıca yan etkileri olan tedaviler gene sen bilirsin başarılar.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birincisi oral dutasterid kullanırken dikkatli ol 8 9 ay kullan sonra 2 3 ay ara ver vücutta birikme riski var. İkincisi çok agresif bir dökülmen var ekim ile olacak iş değil açık alanın çok fazla ve de yaşın çok genç sağlıklı bir ekim olmaz donör den de olursun. Tedavilere devam et ilerde güncellemede yaparsınız.

İşin aslı saç ekimi yaptırmayı düşünmüyorum bu saçlar böyle kalmıyacak tedavi uygulamassam tamamen kel olucagımdan eminim en azından yakın zamanda yaptırmam tamamen dökülmesini tercih ederim belki ondan sonra düşünürüm saç ekimi konusundada baya aratırma yaptım üç beş yukarı nasıl görüntü olucagını biliyorum

Oral dutas 2 günde 1

21 yaşında nasıl bu kadar döküldü onu bende anlamadım ama bir iki tahminim var genetikte var muhakkak ama dedim ya 8-10 ayda yok oldu diye o 8-10 ayda hayatımın en sitresli zamanlarını yaşadım muhtemelen bununda etkisisi oldu daha önce bir konu açmıştım orda da diyorum 10 ay öncesi bana yıllar öncesi gibi geliyor diye bizimde derdimiz buymuş demek ki hiç bi saglık sorunum yok bunun dışında

Oral dutas 2 günde 1

Sayfa 1/3 123 SonSon