Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
22 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: min-dut ve oral dutasterid tedavisi

Saç ekimi yaptırmayı zaten su aşamada düşünmüyorum sizedeki bi çok kişi oral dutas ve min-dutu son silah olarak kullanıyor bende son silah olarak kullanıyorum sonuç alamazsam sanırım kabullenmeye çalışıcam
    Min-dut 10 adet dutasteriad

Oral dutas 2 günde 1

SaçımınDoktoru Üyesi
    Valla hocam aynı yaştayız senin benimkinden 10 kat daha fazla saçın var kurtarırsın saçları ben çok kötü olmasına rağmen hala bir umut tedavilerle uğraşıyorum, 1 yıl gibi bir süre daha deneyeceğim yoksa tamamen kabulenip kazıtıcam. Tedavine 1.5mm dermaroller ekle kesinlikle haftada 1 kullan çok faydasını görürsün.

Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla hocam aynı yaştayız senin benimkinden 10 kat daha fazla saçın var kurtarırsın saçları ben çok kötü olmasına rağmen hala bir umut tedavilerle uğraşıyorum, 1 yıl gibi bir süre daha deneyeceğim yoksa tamamen kabulenip kazıtıcam. Tedavine 1.5mm dermaroller ekle kesinlikle haftada 1 kullan çok faydasını görürsün.
    Valla dermaroler vardı miracle loyonu kulanırken almıştım 540 igneli titanyum 1 mm ama kayboldu alıcam ama suanki maddi durumum çok kötü çok bişey istemiyoruz aslında 20-21 yaşında kel kalmak istemiyoruz o kadar kazıtsam bana hiç gitmez malesef keşke bari kafa yapım yüz yapım ona uygun olsaydı bilmiyorum son umut bu tedaviye sarıldım dutasteriad ilacı 6-7 aydır dolapda duruyor aldım ama kullanmak istememiştim artık bu saç konusu hayatıma ve sosyal yaşantıma o kadar çok etki ediyorki kullanmaktan başka çare yok bundanda sonuç alamassam ne yapacagmı bilmiyorum

Oral dutas 2 günde 1

Güncelleme 1 ay 5 gün oldu suan gözle görülür bir ilerleme yok fotoğraflardada benim gözlemledigim bi gelişme yok ama son bir haftada saç dökülmem baya artmış durumda bir saç yıkamada bile lavabo doluyor

Oral dutas 2 günde 1

Evet geldim 2020 ye ve tamamen kel kaldim fotograflara küstüm diraiya cikmaya küstüm zaten hayatta herseye küstürdü sacim dokulmeden oncesinde bile fazla sosyal olmuyan ben bu surec sonunda tamamen asosyel oldum diyecek kizacak o kadar sey varki kizsam kime kizacam neye kizacam sac ektirmeyi dusunuyorum hala benim yasim 24 daha daha dokulme riski var hee ne kadar daha dokulur dersenin iste ense haric tamammi dokule bilir vertexin altin kaldi bi kac tel iste sacimin dokulmesi ayri kotu bu yasda dokulmesi ayri kotu sitem etmiyim diyorum da elde degil gerçekten sacsizligin hic mi hic yakismadigi bi insanin uzun ve kemerli burunlu kepçe ve uzun kulakli kucuk gozlu sarisin uzun boylu zayif bir adamim okuyanlara diyorum ve ya ilerde belki ben okurum tekrar ama bu sac benim hayatimi mahvetti alt ust etti benden caldigi cok sey var 18 yasimdan beri kel olarak tanimlaniyorum ne diyim bilmiyorum

Oral dutas 2 günde 1

Yeni Üye
    Sanırım birkaç yıl sonra geri döndünüz. Şu an durumunuzun iyi olmadığını belirtmişsiniz ama bu süreçte kullandığınız tedavi nasıl seyretti belirtebilir misiniz?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı korkusuz korkak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet geldim 2020 ye ve tamamen kel kaldim fotograflara küstüm diraiya cikmaya küstüm zaten hayatta herseye küstürdü sacim dokulmeden oncesinde bile fazla sosyal olmuyan ben bu surec sonunda tamamen asosyel oldum diyecek kizacak o kadar sey varki kizsam kime kizacam neye kizacam sac ektirmeyi dusunuyorum hala benim yasim 24 daha daha dokulme riski var hee ne kadar daha dokulur dersenin iste ense haric tamammi dokule bilir vertexin altin kaldi bi kac tel iste sacimin dokulmesi ayri kotu bu yasda dokulmesi ayri kotu sitem etmiyim diyorum da elde degil gerçekten sacsizligin hic mi hic yakismadigi bi insanin uzun ve kemerli burunlu kepçe ve uzun kulakli kucuk gozlu sarisin uzun boylu zayif bir adamim okuyanlara diyorum ve ya ilerde belki ben okurum tekrar ama bu sac benim hayatimi mahvetti alt ust etti benden caldigi cok sey var 18 yasimdan beri kel olarak tanimlaniyorum ne diyim bilmiyorum
    Dostum sıkma canını bu kadar. Sağlık olsun. Kendinle barışamıyorsan, estetik yaptırmaktayı düşündün mü hiç? Bu moral bozukluğuyla biraz abartıyprsun, kötümserleşiyorsun belki de.

Kemerli burun, kepçe kulak için estetik operasyon yaptırabilirsin. Artık çoğu kadın için burun müdahalesi rutin oldu neredeyse. Kepçe kulak buna göre daha basit bir müdahale diye biliyorum.

Ama bunlardan daha basit, daha çabuk hayata geçirilebilir bi uygulama olarak sana ağırlık çalışmanı tavsiye ederim. Yaşın da çok genç. Gizel bir protein+karbonhidrat temell dengeli beslenmeyle canavar gibi olursun. 3 aydan sonra her geçen gün geliştikçe motivasyonun da artar. Herkes hason statham a bak abi o da kel diyor, hayranlıkla bahsediyor ama tipine baksan bence at hırsızı, fizikten kurtarıor, dazkaklığın karizmasından faydalanıyor. Tipini bilmiyorum ama sen daha iyisindir bence. Sarışın ve yzun boyluyum demişsin. Değerlendir bence bu ağırlık çalışma spor işini.

Fiziksel gelişimi de geçtim, bir noktadan sonra, ağırlıkla cebelleşirken, o kadar gizel stres atılıyoor ki, çok iyi geliyor insana.

Sıkma sen tatlı canını, tanrı sağlık sıhhat, sevdiklerine de uzun ömür versin.

Yeni Üye
    Çok güzel konuşmuşsunuz hocam ağzınıza yüreğinize sağlık..

Kardeşim bu sitede takılan erkeklerin çoğu seninle aynı duygulara kapilmiştir mesajını gördüm yazmak istedim çünkü bende aynı hisleri yaşadım ve psikolojik ve duygusal açıdan yıpranmıştım bir dönem ama duygusal güç bir erkek için çok önemli öncelikle bunu unutma.. elimizden geldiğince kendimize bakım yapacağiz ve araştıracağiz ama bunu takıntı haline getirmeyeceğiz !! Çoğumuz burda Kadınlara daha güzel görünmek için çabalıyoruz dış görünüş önemli bir etken olabilir ama ana etken değil Kadınlar daha fazla saçı olan erkekleri değil daha güçlü erkekleri seçtiler çünkü ve böyle olmaya devam edecek kaybedecek bir şeyin Yoksa artik kazanmaya başlasan iyi olur yukarıdaki abimizin dediği gibi evde oturarak ve içine kapanarak bir şey elde edemeyeceksin boyun uzunsa neyi bekliyorsun kusursuz bir vücudun olabilir ve kadınlara karşı daha etkileyici olabilir insanlarin ilgisini çekebilirsin ama pes ettiğin an başa döneceksin ağırlık kaldırmaya başla bir an önce ve kimseye karşı zaaflarindan bahsetme ve yakınma 1 -fiziksel güç
    2 - duygusal güç bunlara odaklan ve bir erkek adam gibi yaşamaya başla

Yeni Üye
    İşin güzelliği, çirkin/yakışıklı olmak, iyi/kötü durumda olmak değil, mücadele edebileceğin sorunların olması ve onlarla mücadele edecek gücünün olması. Bunu anlamadan yaşarsan hayatta istediğin kadar yakışıklı yada iyi konumlara sahip ol hayattan haz alamazsın. Tedavin aşırı yetersiz bana göre, mücadeleci ol ve o saçları çıkartabilirsin sadece güzel bir tedavi lazım. 1-2 yıl uğraşsaydın güzel bir tedaviyle 3 numara yada kısa saçlarda çok güzel bir görünüm olurdu. Boyun da varmış git spora başla güzel vücutta yap saçları da toparla al sana öz güven Umarım şuan iyisindir, kendine iyi bak.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon