Alıntı Yldrm38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar ben foruma yeni üye oldum. Araştırma yapacağım ama binlerce başlık,konu, soru var. Aradığım bilgileri bu şekilde bulamayacağım açık. Foruma vakıf birisi yardımcı olabilir mi?

30 yaşındayım, saçım dökülüyor. Yanlardan yani şakaklardan 4 santim açıldı. Doğal yollardan tekrar saçlarımı çıkartabilir miyim? Mümkün mü?
Merhaba hoşgeldin.

Başının sağ sol ön arka çeşitli yönlerden temiz çekilmiş bir kaç fotoğrafı ile birlikte kendine ait bir konu açarak başlayabilirsin. Forum takipçileri ellerinden geldiğince destek olmaya çalışacaklardır. Saç durumunu görmeden yorum yapmak zor tabi.

İkinci olarak ise, evet forumda çok konu var fakat bir yerden okuyarak başlaman, kendine uygun olduğunu düşündüğün bir tedavi oluşturman gerekiyor. Bunun için daha önceden sağlanmış başarı hikayeleri başlığındaki konuları incelemen iyi olacaktır diye düşünüyorum. Herkesin durumu, senaryosu farklı oluyor ama kendine bir örnek seçmene yardımcı olacaktır. En yaygın başarılı konular ise, kategorilerin altında zaten tepeye sabitlenmiş durumda, bunları okuyabilirsin. Ve son olarak anasayfada sol tarafta en çok okunan 10 konu listelenmiş durumda. Bu başlıkları da incelemeni tavsiye ederim.

Tedavinde başarılar.