Sayfa 2/2 İlkİlk 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Saçı içeriden de desteklemek gerekiyor

Alıntı fhm001 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler sevdigim bir abimin tavsiyesi uzerine bunu kullanacagim saci iceriden ciddi anlamda beslemek budur bence size tavsiyem solgar vm2000 .

İçerik: Her tablette,

B1 vitamini (Tiamin mononitrat) 50 mg
    B12 vitamini (Kobalamin) 50 mcg
    B2 vitamini (Riboflavin) 50 mg
    B3 vitamini (niasin) 50 mg
    B6 vitamini (pridoksin HCL) 12.5 mg
    Bakır 0.75 mg
    Betain HCL 12.5 mg
    Biotin 50 mcg
    Boron 0.5 mg
    C vitamini (Askorbik asit) 150 mg
    Çinko 7.5 mg
    D vitamini (Kolekalsiferol) 5 mcg
    Demir (Bisglisinat) 5 mg
    Doğal beta karoten 6 mg
    Doğal gıda/bitki tozu bazı 130 mg
    E vitamini 100 IU
    Folik asit 200 mcg
    İnositol 50 mg
    İyot (Potasyum iyodür) 75 mcg
    İzole soya proteini 100 mg
    Kalsiyum (askorbat şelatı) 32.5 mg
    Karotenoid karışımı 114.5 mcg
    Kolin (Bitartarat) 20.5 mg
    Krom (Nikotino glisinat aminoasit şelatı) 12.5 mcg
    L-Glutatyon 2.5 mg
    L-Ornitin HCL 3 mg
    Magnezyum 15 mg
    Molibden (Glisinat) 25 mcg
    Pantotenik asit 50 mg
    Potasyum 5 mg
    Pridoksal-5-fosfat 10 mg
    Selenyum 12.5 mcg
    Soya lesitini 10 mg
    Taurin 2.5 mg
    bunun yanında ayrıca biotin kullanmamıza gerek var mı?
    17.08.2015 Tarihi itibari ile
    Min-Ru ( Akşam )
    Min-Dut ( Sabah )
    Cellagance ( Sabah ve Akşam )
    Medobiocomplex-e ( Günde 2 )
    Revita Şampuan ( 6/7 )
    Ketoral Şampuan (Haftada 1 )
    Dermoroller (Haftada 2 kere)

İçerikte zaten biotin varsa da oldukça yetersiz.Bu yetersizlik meabolizma baz ihtiyacı açısından değil ancak saç gelişiminde istediğimiz extra gelişim için yetersiz. Bu nedenle en az 2.5 mg günlük soz biotin eklenebilir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçerikte zaten biotin varsa da oldukça yetersiz.Bu yetersizlik meabolizma baz ihtiyacı açısından değil ancak saç gelişiminde istediğimiz extra gelişim için yetersiz. Bu nedenle en az 2.5 mg günlük soz biotin eklenebilir.
    Merhaba üstad saçı içeriden eksiksiz beslemek için chlorella+spirulina mı yoksa biotin mi önerirsiniz,şu anda bir sitede bu ürünün birini alana öbürü bedava şeklinde bir kampanya var.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba üstad saçı içeriden eksiksiz beslemek için chlorella+spirulina mı yoksa biotin mi önerirsiniz,şu anda bir sitede bu ürünün birini alana öbürü bedava şeklinde bir kampanya var.
    Üstad farklı mekanizmalarla hepsi etkiliyor. Ancak biotin gibi etkili hızlı kalınlaşma yapmazlar yosunlar. Ancak bu yosunlar vücutta herşeyi gençleştirirler. Bana kalırsa chlorella ya da spirulina alın biotin ucuz kendinizde alabilirsiniz. Biliyorsunuz yosunlar radyasyon ve ağır metal dahil bir çok zehirli maddeden arındırıyor vücudu biotin biraz saça etkili turbo gibi...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstad farklı mekanizmalarla hepsi etkiliyor. Ancak biotin gibi etkili hızlı kalınlaşma yapmazlar yosunlar. Ancak bu yosunlar vücutta herşeyi gençleştirirler. Bana kalırsa chlorella ya da spirulina alın biotin ucuz kendinizde alabilirsiniz. Biliyorsunuz yosunlar radyasyon ve ağır metal dahil bir çok zehirli maddeden arındırıyor vücudu biotin biraz saça etkili turbo gibi...
    Aslında benim bu yapısı itibariyle ilkel olduğu gibi insanlar tarafından bilinirlik ve kullanılırlık yönüyle de çok bakir olan bu yosunlardan beklentim biraz daha öte evet biotin direkt saça çalışan bir etken ama acaba diyorum bu yosunlar saç çıkarma konusunda ne derece başarılı olurlar,denemek,denemek,denemek;bu soruların en geçerli cevabı.
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

merhabalar haklısınız denemek denemek denemek diyorsunuzda bağzen maddi manevi insan zorlanıyor birde ,geçen zaman...

bende doktorun verdiği telovium kapsüle baktım dün 98.00 tl. alamıyacağım gibii birde araştırırken xpecia bayan kapsüle karşılaştım onun fiyatıda 59.oo tl daha makul bir fiyat geldii. alıp başlasam mı yararı olur mu biemiyorum bu konuda sizlerin tavsiyesine ihtiyacım var aslında

birde Ferrumfort 100 mg. kulanmaya başladım en az 3 ay kulanıcam

xpecia bayan kapsülün içeriği şu şekildeymiş

Xpecia Bayan İçindekiler

Saw palmeto (meyve) 150 mg

Ginkgo biloba (yaprak) 40 mg

Bioperin 2 mg

Biotin 0,5 mg

Pantotenik asit 50 mg

Folik asit 0,4 mg

Zink 15 mg

Magnezyum 10 mg

Silica 10 mg

L Sistin 20 mg

Keratin 40 mg

Ferrum (Demir ) 20 mg

Alıntı FRIDA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar haklısınız denemek denemek denemek diyorsunuzda bağzen maddi manevi insan zorlanıyor birde ,geçen zaman...

bende doktorun verdiği telovium kapsüle baktım dün 98.00 tl. alamıyacağım gibii birde araştırırken xpecia bayan kapsüle karşılaştım onun fiyatıda 59.oo tl daha makul bir fiyat geldii. alıp başlasam mı yararı olur mu biemiyorum bu konuda sizlerin tavsiyesine ihtiyacım var aslında

birde Ferrumfort 100 mg. kulanmaya başladım en az 3 ay kulanıcam
    Bu tarz ürünler çok tartışıldı ve paylaşıldı bu tür forumlarda,kullananlar da mevcut öyle aman aman bir sonuç alan olmadı bu tarz ürünlerden,işte benim gayem tartışarak en doğruyu bulup turnayı gözünden vurmak,o yüzden bu yosunları araştırıyorum bu sıralar,spirulinanın bir kilosunda bir ton sebzedekine eşdeğer vitamin minarel var,ve anne sütüne eş değer tek besin,araştırmaya tartışmaya devam.

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tarz ürünler çok tartışıldı ve paylaşıldı bu tür forumlarda,kullananlar da mevcut öyle aman aman bir sonuç alan olmadı bu tarz ürünlerden,işte benim gayem tartışarak en doğruyu bulup turnayı gözünden vurmak,o yüzden bu yosunları araştırıyorum bu sıralar,spirulinanın bir kilosunda bir ton sebzedekine eşdeğer vitamin minarel var,ve anne sütüne eş değer tek besin,araştırmaya tartışmaya devam.
    anladım o zaman ben vitamin için biraz daha araştırma yapayım miracle losyonumla ilk bir başlangıç yapayım. anlatığınz yosun haplarda yararlı gibi görünüyor acaba iştah açıyor mu? şu aralar en son ihtiyacım olan şey mevcut iştahımı dahada açmak

arkadaşlar gnc mega men i tavsiye ederim

Sayfa 2/2 İlkİlk 12