Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: Yaş 22 / 3-4 senelik agresif dökülme. Acil tedaviye ihtiyacım var :/

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Minoxile bağımlı olma durumu şöyle; 6 yıldır aralıksız aralıksız kullanıyorum eğer bırakırsam geriye dönermiyim düşüncesiyle hiç bırakmadım.
    10 yıl boyunca sürekli kullanmayı düşünüyorsan şok dökülme vs. düşünme.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Alıntı snipes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3-4 senelik genel dökülme var hocam. Agresif dökülme başlangıcı, son yarım senedir var. Şiddeti arttı,artmaya devam ediyor artık dur demem lazım.
    Geç olmadan tedaviye başlamalısın dökülen saçı tekrar çıkarmak daha zor miracle losyon ve celegance la başlamanı öneritim en azından 3 ay ondan sonra minoxile eger dökülme hala devam ederse ve açıklık artarsa minoxile başlıya bilirsin ama brnce senin için erken minoxil için bol bol fotoğraf çek fotoğrafları karşılaştır bu süre içinde
    Min-dut 10 adet dutasteriad

Oral dutas 2 günde 1

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaşlarımız yakın durumumuz benzer ben iki seneye yakın tedavi uyguluyorum önce bir saçı kısalt 3 e vur sonra paraya kıy seti ru cell allah ne verdiyse 6 ay tedavi uygula gelişmeyi görünce morallenirsin sonrasında tek tedaviye düşer korumaya bakarsın

SaçımınDoktoru Üyesi
    saclari kisaltki losyonlari uygulamak kolay olsun hemde ziyan olmaz losyon minoxidil kullanma konusunda karari krndin verebilirsin ilkdefa kullanacagin icin cok iyi sonuc alirsin ama sonrasi onemli ru ile kullanirsan efsane.sonuc alabilirsin hemde korursun. cell losyonda dene
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12