Sayfa 8/10 İlkİlk ... 678910 SonSon
100 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: Caffein %3 Kullanıcı Deneyimim ve Diğer Kullanıcı Paylaşımları

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uzun bi aradan sonra tekrar merhaba,kafein spiro losyona başlıyorum,yalnız kafeini sürekli sıcak tutmak gerekiyo yoksa donuyo,sıcak suda bekletip hemen sürüyorum bunun başka bi çözümü yokmu acaba

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sagopa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun bi aradan sonra tekrar merhaba,kafein spiro losyona başlıyorum,yalnız kafeini sürekli sıcak tutmak gerekiyo yoksa donuyo,sıcak suda bekletip hemen sürüyorum bunun başka bi çözümü yokmu acaba
    Hocam ben kullandığım dönemde oda sıcaklığı yeterli oluyordu. Kışın banyo serin olduğundan çekmecede değil, kalorifer peteğine yakın bir yerde tutuyordum.

Yeni Üye
    Merahaba size tel numarami yazsam sizle bu konu hakkinda konusabilirmiyiz vatsaptan

Alıntı Okan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merahaba size tel numarami yazsam sizle bu konu hakkinda konusabilirmiyiz vatsaptan
    Bir çok konuya yazmışsınız ama kime anlaşılmıyor özel mesaj ile yazabilirsiniz bana ulaşmaya çalışıyorsanız.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kafein ve seti reaksiyon göstermiyorsa aynı losyonda kullanmak mantıklı değil mi? seti pge2'ye zarar vermeden crth2 reseptörü kapatarak pgd2 bağlanmasını engelleyip dokudaki ekstra androjenlere sebebiyet veren mekanizmanın önüne geçiyor, finasterid vb. de aynı olayı dolaylı yapıyor diye biliyorum. kafein ise hem pgd2 azaltıyor, oral kahve içiminin de anti-inflamatuar etkisi görülmüş bir çalışmada yani pratikte doğru bir adım atmış oluyoruz, ayrıca pge2 arttırıcı ve stimüle edici etkisi var.

finasterid ve minoksidilin yaptıklarını yapıyorlar kısaca yanlış mıyım?
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Hocam sakallarım çok az çıkıyor arkadaş bu cafein losyonunu önermiş nerden temin edebilirim eğer alım olursa benide bu gruba eklermisiniz

Yeni Üye
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kafein ve seti reaksiyon göstermiyorsa aynı losyonda kullanmak mantıklı değil mi? seti pge2'ye zarar vermeden crth2 reseptörü kapatarak pgd2 bağlanmasını engelleyip dokudaki ekstra androjenlere sebebiyet veren mekanizmanın önüne geçiyor, finasterid vb. de aynı olayı dolaylı yapıyor diye biliyorum. kafein ise hem pgd2 azaltıyor, oral kahve içiminin de anti-inflamatuar etkisi görülmüş bir çalışmada yani pratikte doğru bir adım atmış oluyoruz, ayrıca pge2 arttırıcı ve stimüle edici etkisi var.

finasterid ve minoksidilin yaptıklarını yapıyorlar kısaca yanlış mıyım?
    Merhaba cafein kullanımına devam ediyormusunuz Ben bu ara hint yağı ile pge2 arttırıp seti ile pgd2 azaltma çabasındayım

Yeni Üye
    Hocam kafein almak istiyorum nasıl yapcaz yeni üyeyim

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Saclan42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba cafein kullanımına devam ediyormusunuz Ben bu ara hint yağı ile pge2 arttırıp seti ile pgd2 azaltma çabasındayım
    kafein losyonu kullanmadım ben hiç, kafeinin faydasına inanıyorum ama kafeinin pgd2yi nereden kapattığı önemli
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kafein losyonu kullanmadım ben hiç, kafeinin faydasına inanıyorum ama kafeinin pgd2yi nereden kapattığı önemli
    Asıl mesele pgd2 kapatması mı bence folikül uyarması
    HERGÜN 1 mg SETİ+1 mg CEL+10 mg MİRACLE LOS
    HERGÜN 10 mg BİOTİN+SOLGAR ZİNCO+1,25 mg FİNAS ORAL
    Saçları 3 numaraya vurdum her losyon sürüşümde masaj yapıyorum
    TEDAVİ BAŞLANGICI:01.03.2018

Sayfa 8/10 İlkİlk ... 678910 SonSon