Sayfa 6/10 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
100 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Caffein %3 Kullanıcı Deneyimim ve Diğer Kullanıcı Paylaşımları

SaçımınDoktoru Üyesi
    hocam peki üstteki 200mg'lık kafein kapsülü oral kullansak zararı yada yararı olur mu?
    Güncel tedavim:
    Sabah akşam dekort
    Sadece akşam zyrtec
    Haftada 4-5 gün avodart
    Sabah akşam saç masajı
    kabuklu yer fıstığı, kabuklu ceviz ve bitter çikolata
    Sabah akşam 2-3 adet sarımsak
    Haftada 2 dermastamp 1.5mm aradaki günlerde 1mm de bastığım oluyor
    Minoxil'i fiyatının yüksek ve tansiyon ilacı olmasından ötürü bıraktım.

Proscar, Avodart ve Minoxil'le ilgili soru sormayın cevap vermeyeceğim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Benim sorumsa üstte ki arkadaşla aynı. Haftada 3 gün spor öncesi almaya başlıyorum. Kafein toleransı oluşmaması in pzt-çrş-cuma kullanıp diğer günler kafein almayacağım. Sporla birlikte tam aktif olacak kafein. Bunun umarım saç içinde faydası olur.

Aldığım marka Nature's Bounty, her serviste 200mg var.

Oral kullanımda kafein efektif dozda saç folikülüne ulaşmayacaktır zira kafein ile sindirimden itibaren etkileşime giriğp kullanmayan organ ve hücre neredeyse yok gibidir topikal çözünmüş kullanın.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kafeinin hiç olmasa anti-inflamasyon etkisinden dolaylı olarak faydalanırız en azından.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oral kullanımda kafein efektif dozda saç folikülüne ulaşmayacaktır zira kafein ile sindirimden itibaren etkileşime giriğp kullanmayan organ ve hücre neredeyse yok gibidir topikal çözünmüş kullanın.
    Ustadim asagidaki pubmed linkinde belirli sicaklikta suda bile cozunebilecegi yazıyor. Sayfada solubility yazip aranilabilir. Ben aspirin forteden alkollu bir cozelti hazırlayacağım. Halihazirda aspirinli cozeltiden memnunum.

https://pubchem.ncbi.nlm.nih.gov/com...oconcentration

Alıntı glaurung Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ustadim asagidaki pubmed linkinde belirli sicaklikta suda bile cozunebilecegi yazıyor. Sayfada solubility yazip aranilabilir. Ben aspirin forteden alkollu bir cozelti hazırlayacağım. Halihazirda aspirinli cozeltiden memnunum.

https://pubchem.ncbi.nlm.nih.gov/com...oconcentration
    1 gm dissolves in 46 mL*water, 5.5 mL*water*at 80 deg C, 1.5 mL boiling*water, 66 mL alcohol, 22 mL alcohol at 60 deg C, 50 mL*acetone, 5.5 mL*chloroform, 530 mL ether, 100 mL*benzene, 22 mL boiling*benzene.
    Bunların hiç birisi yeterli derişimi vermez yeterli derişim çoj yüksek sıcaklıkta oluyor buda sürülemez oluyor kaldı ki kireç nişasta basılmış haplardan bunun yarısı bile elde edilmez saf kafein ile kendim günlerce uğraştım.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Alıntı Fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kafeinin hiç olmasa anti-inflamasyon etkisinden dolaylı olarak faydalanırız en azından.
    Oral kafein teşhiş edilmiş ya da gizli ritim bozukluklarında ani ölümü tetikleyebilmektedir bu sebeple oral kafein önermiyorum.

Merhabalar. 2009 da cilt hekimi üyesiydim, o dönem ki ilaçları 6-7 ay kullanıp mücbir sebeplerle bırakmak zorunda kaldım. Siteden moderatör nedim batu vardı, birde mordor nickli bir üye vardı hatırladığım. Umarım onlarda buralardadır bir selamlaşırdık. Şimdi tekrar bir program yapıp başlamak istiyorum. Siteyi günlerdir okuyorum fakat yeni başlayan birinin hangi noktada davranması neleri seçmesi gerektiğini çok oturtamadım. Sadece bazı çıkarımlarımla sizin miracle losyon + caffein + setipiprant uygun olur diye düşünüyorum. Amacım açıklarımı kapatmak, yıkadıktan 1 gün sonra hemen yağlanan saçlarıma çare bulmak, nihayetinde az olduğunu düşündüğüm dökülme mi durdurmak ve en azından 5-10 sene önce ki halime bir nebze dönebilmek. Yaşım 36. Sizden ricam caffein ve setipiprant alımı listesine beni de ekler misiniz eğer boşluk var ise? Onaylarsanız telefon numaramı da mesaj olarak size gönderebilirim. Teşekkür ediyorum.

Alıntı Wetrever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. 2009 da cilt hekimi üyesiydim, o dönem ki ilaçları 6-7 ay kullanıp mücbir sebeplerle bırakmak zorunda kaldım. Siteden moderatör nedim batu vardı, birde mordor nickli bir üye vardı hatırladığım. Umarım onlarda buralardadır bir selamlaşırdık. Şimdi tekrar bir program yapıp başlamak istiyorum. Siteyi günlerdir okuyorum fakat yeni başlayan birinin hangi noktada davranması neleri seçmesi gerektiğini çok oturtamadım. Sadece bazı çıkarımlarımla sizin miracle losyon + caffein + setipiprant uygun olur diye düşünüyorum. Amacım açıklarımı kapatmak, yıkadıktan 1 gün sonra hemen yağlanan saçlarıma çare bulmak, nihayetinde az olduğunu düşündüğüm dökülme mi durdurmak ve en azından 5-10 sene önce ki halime bir nebze dönebilmek. Yaşım 36. Sizden ricam caffein ve setipiprant alımı listesine beni de ekler misiniz eğer boşluk var ise? Onaylarsanız telefon numaramı da mesaj olarak size gönderebilirim. Teşekkür ediyorum.
    Hoşgeldiniz öncelikle eskiler ilk o siteden takip ederdi gelişmeleri alım için iletişiminizi gönderin özelden ekleriz size de haber veririz alımda.

SaçımınDoktoru Üyesi
    kafein incelememi aktarıyorum, 1 hafta oldu, oncelikle miracle a teşekkürler,
    *gelen losyonda gliserin orani fazlaydi biraz kolonya ekledim ve su an mukemmel gidiyor.
    *etkenleri kullananlar az çok bilirler, bazi etkenlerin saciniza iyi geldiği 1 kac saat icinde bile belli olur, kasintinin ve yaglanmanin bitmesi, scalpin rahatlamasi, kan akışını hissetmeniz ve ozellikle scalp masaji yaparken daha rahat masaj yapabilmeniz etkenin size iyi geldiğini gösterir, scalpta ağrı huysuzluk kaşıntı ise tam tersini gösterir, kafein scalpi gercekten rahatlatiyor, mentol etkisi yaratıyor diyebilirim, kan akışını hissedebiliyorum, flas ışığı ile düzenli olarak kontrol ederim, terminal kılların arasinda ciddi atak görünüyor, resimleri bir süre sonra paylaşacagim, su anda sabah 90 mg seti aksam kafein losyon kullaniyorum. antiandrojen kullanmak istemeyen kullanicilar seti ve cellin yanina ekleyebilirler.

Sayfa 6/10 İlkİlk ... 45678 ... SonSon