Merhaba arkadaşlar uzun bir süredir formda yoktum. Tam saç dökülmesi sorunumu kısa sürede hallettim diye düşünürken 2-3 haftadır uyguladığım tedaviye devam etmediğim için agresif saç dökülme sorunu yaşamaktayım. Tedavi süreci boyunca tek yaşadığım sorun vertex bölgesinin tam kapanmaması ve saç telinin kalınlaşmamasıydı. Uyguladığım tedaviyi konu sorunda yazacağım. Yeni bir kür hazırlamak istiyorum ve bu kürü hazırlarken sizden biraz yardım istiyorum arkadaşlar.Kafamda oluşturduğum içerik şu şekilde ;
Otacı Saç Toniği 150ML içine avodart, proscar, azelaik asit, diane 35, bemiks ampul, folbiol tablet, redoxon ampul, evin ampul, adenotek ampul, aldactone,uygun maliyetli pgd2 antagonisti, yine aynı içeriğe ısırgan otu ve yakı otunu eklemek istiyorum içeriği nasıl hazırlamalıyım? Hangi oranda/miktarda ekleme yapmalıyım? İçerikte etkileşime girip kötü sonuç alacağım bir durum var mı?

En son uyguladığım tedavim
1) Minoxilin içine 10 adet Avodart 0.5 mg kapsülü ekledim (kapsülü şırınga yardımıyla açıp minoxile ekledim) + 1 tutam nane (Günde 2 kez)
2) Miracle losyon (Loreal Elseve Arginine Direnç X3 200 ml Sprey içine 1 kutu Aldactone + 2 kutu Diane 35 + 2 adet Dekort Ampul)(Günde 2 kez )
3) Bepanthene 500 mg 5 ampül + EVIGEN 2 CC 5 ampül + BEMIKS 5 ampül + Lavanta yağı + Ozonlanmış zeytinyağı bunların yanında (Günde 1 kez yaklaşık 8 fıs)
4) Ketoral krem (Günde 1 kez saçlı deriye masaj yaparak)
5) Azelderm krem (Günde 1 kez saçlı deriye masaj yaparak)
6) Biotin tablet (Günde 1 adet)
7) Sebamed anti hairloss şampuan