Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Hangi Şampuanı Kullanıyorsunuz ?

Yeni Üye
    Alıntı skorfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Loreal kullanıyorum.market şampuanları çok sıkıntı yapar mı arkadaşlar.400 ml bi şampuana 40 tl vermek zoruma gidiyor.
    Hocam market şampuanlarında parabenden tut tuza sls sles parfüm ne kadar zararlı şey varsa hepsi var bence uzak durulmalı şampuan dediğimiz şeyi öyle genetik dökülme varsa saç çıkartan dökülme durduran şey olarak nitelendirmemek lazım kafamızı temiz şeylerle yıkamalıyız tıpkı normal vücut temizliği ileride cilt hasarları gibi ciddi sorunlar ortaya çıkabilir çünkü

davines energizing şampuan

günde 2 kere yıkamaya rağmen saçı yıpratmayacak bir ürün biliyor musunuz arkadaşlar, minox sürdükten 30 dakika sonra yıkamak zorundayım çünkü

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dermoday anti hair loss

arkadaşlar günde 2 kere saçımı yıkamak zorunda kalıyorum çünkü minoksil kullanıyorum ve saçı bence berbat gösteriyor ancak minoksilden max fayda gören şanslı azınlıktan olduğum için bırakamıyorum.saçı yıpratmayacak yani dökülmesini tetiklemeyecek ve iyi yıkayan bildiğğniz bir şampuan önerebilir misiniz? 2 kere yıkadığım için çok örn arz ediyor bu konu benim için

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı suvarin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar günde 2 kere saçımı yıkamak zorunda kalıyorum çünkü minoksil kullanıyorum ve saçı bence berbat gösteriyor ancak minoksilden max fayda gören şanslı azınlıktan olduğum için bırakamıyorum.saçı yıpratmayacak yani dökülmesini tetiklemeyecek ve iyi yıkayan bildiğğniz bir şampuan önerebilir misiniz? 2 kere yıkadığım için çok örn arz ediyor bu konu benim için
    Hocam beni bağışlayın ama minoxtan yarım saat sonra saçı yıkamak biraz saçma değil mi.sonuçta minoxun emilmesi bikaç saati buluyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Davines Natural Tech Sülfatsız Parabensiz şampuan kullanıyorum, sülfatsız şampuan kullanırsanız "Ben bugüne akdar şampuan kullanmamışım" diyeceksiniz.

araştırdım hocam, hekimim zaten ben de
    30-40 dakika durması yeterli denildi

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Günde 2 kere saç yıkamak tedavileri işkence haline getirir.

Sebamed anti haırloss mu Prozinc Plus mi daha iyi bir ürün?

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon