Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: Babam kel ve bana inanılmaz psikolojik baskı yapıyor!!!

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence baban saçlarının hala onun gibi dökülmediği için biraz kıskanıyor seni aldırma jason statham ı ve bruce willis i çok beğeniyorum baba şöyle az daha dökülse onun gibi olsa yeter bana de bir daha o muhabbeti yapmayacak emin ol...
    hocam çok sağol cevapların için önerilerini dikkate alacağım. tam açıklıyamamışım sanırsam saçlarımda açıklık yok derken dökülmede yok tamamen sağlam yani

Yeni Üye
    Alıntı Kemairon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1)Babanı bu siteyle tanıştırabilirsin. O seni kel bırakmaya çalışırken biz onu saçlandıralım. Böylece ileri yaşlarda da tedavilerin işe yarayıp yaramayacağını test etmiş oluruz.

2)Babanı kendi silahı ile vurabilirsin. Sonuç olarak kel olan kişi o, sen değilsin.

3)Babanın söylediklerini umursamayabilirsin. Hayırlısı olsun der geçersin. Sonuç olarak psikolojide "sislendirme tekniği" en etkili yöntemdir. Hiçbir şekilde karşılık vermediğin sürece, bir süre sonra, karşı taraf davranışından vazgeçecektir.
    eyvallah arkadaşım çok sağol deneyeceğim söylediklerini.

Yeni Üye
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    babana genetigini s...m de bidaha konusmaz direk soyle koplexide gider
    benim öyle bir şey demem uygun kaçmaz hocam ne olursa olsun saygısızlık etmem sen uygun buluyorsan kendi babana diyebilirsin.

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    benim baba vana oyle derse aynen derim sıkıntı yok ne òyle cocuna abuk subuk laflar hic acimam
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı thunder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar doğru okudunuz. babam 22 yaşında fotolarından gördüğüm nw4 kıvamındaymış.bana yaklaşık 18 yaşımdan beri yok saçın mı seyrelmiş yok sanki arkalardan dökülmüş yanlar mı açılıyor gibi cümleler kuruyor.şu an 26 yaşındayım ve saçımda herhangi bir açıklık bulunmamakta bu arada anne tarafımın saçları sağlam problem yok ve saç tipim birebir o taraf baba tarafından kuzenlerim de tam babamın yaşlarında saçlarını kaybetti.(halaoğlu amcaoğlu vs)

bu sitede de birçok konu okudum ve genel kanı babanın kel kalmaya başladığı yaş önemli gibi. sizden iki konuda yardım istiyorum.

1.si babama ne söylemeliyim ki bu tavrından vazgeçsin?adam saçım dökülmemesine rağmen o ruh haline soktu beni ki gerçekten kötü bir durum.
    2.si alabileceğim herhangi bir önlem var mıdır?

cevap veren herkese şimdiden teşekkürler hayırlı forumlar.
    öncelikle şunu söyleyim yaşının 26 olması kel kalamaycagın anlamına gelmez bırak 18 yaşında 20 yasında gür saclılar zaten hikayede gür saç hiçbişey ifeda etmez o yaşta ben cok 26 yasında adam gördüm 36 da keldi

kendimden örnek vereyim 20 25 yasında kellik konusu açılınça olum senin saçın kaşın üstünden cıkıyor lan diyordu arkadaslar 10 yıl sonra şimdi sapkasız sokaga cıkamıyoruz beresiz öyle gür sac vardı gümledi

babanın sana kel kalaçaksın demesi ccok kafaya takmayacaksın yada baba sendede kellik var ama giyindinmi baya baya artis gibi oluyorsun diyerek gölünü alabilirsin

ha baban olmasa mesala dayın amcan kankan vs olsa başka akıl verirdim !!
    mesaşla bana biri bu sekilde konuşsun agızyla burnunun yerini değiştirim annesi görse tanıyamazdı evladını

ama babam dese onada kızarım içten ama söylerim bak baba bu sözü söyleme hoşuma gitmiyor derim ben kel klaırsam mutsuz olurum canımsıkılır maddi manevi ben mutsuz olursam inanki sende mutsuz olursun derim hayat zor olur yani

kendimdem biliyorum kelleşmek sadece beni mahvetmedi ailemide olumsuz etkiledi vs

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlk defa böyle bişey okudum.benim babam moralim bozulmasın die saçımdan bahsetmez bile arada üzülmesine rağmen.babana "baba lütfen böyle şeyler söyleme rahatsız oluyorum" de ciddi bi ses tonuyla.işe yarayacaktır.bide eğer saçlarınızda bi problem yoksa ve dayı tatafı saçlıysa siz şanslı birisiniz.örnek olarak benim abim 44 yaşında yemin ederim tarak girmez saçlarına ama ben 25 yaşındayım tepede açılma var.o dayı tarafına çekti ben baba tarafına.tamamiyle şans.siz yine de temkinli olun dökülme ciddi boyutlara ulaştığı gibi tedaviye başlayın açılmasını beklemeyin döküleni gerri getrmek zor oluyor bazen.sitede çok güçlü tedaviler var ancak sizin günde iki bardak yeşil çay içmenizi yavsiye edebilirim zira ciddi bişey yok diorsunuz

Sayfa 2/2 İlkİlk 12