Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Babam kel ve bana inanılmaz psikolojik baskı yapıyor!!!

Yeni Üye

Babam kel ve bana inanılmaz psikolojik baskı yapıyor!!!

evet arkadaşlar doğru okudunuz. babam 22 yaşında fotolarından gördüğüm nw4 kıvamındaymış.bana yaklaşık 18 yaşımdan beri yok saçın mı seyrelmiş yok sanki arkalardan dökülmüş yanlar mı açılıyor gibi cümleler kuruyor.şu an 26 yaşındayım ve saçımda herhangi bir açıklık bulunmamakta bu arada anne tarafımın saçları sağlam problem yok ve saç tipim birebir o taraf baba tarafından kuzenlerim de tam babamın yaşlarında saçlarını kaybetti.(halaoğlu amcaoğlu vs)

bu sitede de birçok konu okudum ve genel kanı babanın kel kalmaya başladığı yaş önemli gibi. sizden iki konuda yardım istiyorum.

1.si babama ne söylemeliyim ki bu tavrından vazgeçsin?adam saçım dökülmemesine rağmen o ruh haline soktu beni ki gerçekten kötü bir durum.
    2.si alabileceğim herhangi bir önlem var mıdır?

cevap veren herkese şimdiden teşekkürler hayırlı forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Babana anliyacagi dilden soyle bu laflarindan hoslanmiyorum diye sonra sitede dogal tedaviler var bendede dokulme yok ama ben yesil cay, nane ,isirganvb otlar ve biotin 5mg gunluk kullaniyom.ilerde dokulme oluyorsa diger kimyasal lara gecersin bence

SaçımınDoktoru Üyesi
    Valla en iyisi takmamak babamda bana kelaynak temmuzkabagi Dior takmiorum

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    1)Babanı bu siteyle tanıştırabilirsin. O seni kel bırakmaya çalışırken biz onu saçlandıralım. Böylece ileri yaşlarda da tedavilerin işe yarayıp yaramayacağını test etmiş oluruz.

2)Babanı kendi silahı ile vurabilirsin. Sonuç olarak kel olan kişi o, sen değilsin.

3)Babanın söylediklerini umursamayabilirsin. Hayırlısı olsun der geçersin. Sonuç olarak psikolojide "sislendirme tekniği" en etkili yöntemdir. Hiçbir şekilde karşılık vermediğin sürece, bir süre sonra, karşı taraf davranışından vazgeçecektir.

Bende babanın art niyetli olduğunu düşünmüyorum yani bende şuanda diyorum ki kendimce ileride çocuğum olursa küçük yaşta onun saçlarıyla ilgilenecem dikkat edeceğim benim gibi sorunlar yaşamasın diye belki babanız da zamanında saç konusunda üzülmus veya içinde biyerde bişeyler kalmış olabilir sizi düşündüğü için söylüyor olabilir tabiki de bu benim görüşüm.

Bence baban saçlarının hala onun gibi dökülmediği için biraz kıskanıyor seni aldırma jason statham ı ve bruce willis i çok beğeniyorum baba şöyle az daha dökülse onun gibi olsa yeter bana de bir daha o muhabbeti yapmayacak emin ol...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    babana genetigini s...m de bidaha konusmaz direk soyle koplexide gider
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

SaçımınDoktoru Üyesi
    Gulmekten yarildim

Banned
    bi tanıdıgın babası dedesi amcasıda keldi.ama kendisinin saçı 1 tel dökülmüyordu.öle şanslarda var.

SaçımınDoktoru Üyesi
    aynen kardeşim baban seni kıskanmış.durumdan rahatsız olmadığını belli et pes eder.
    Tedavim;

Sayfa 1/2 12 SonSon