Sayfa 3/3 İlkİlk 123
23 sonuçtan 21 ile 23 arası

Konu: 2.5 Aylık Tedavi Sonucum Sizce Nasıl (Resimli)

Üye
    Alıntı Feridun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizin saçta kepekler gözüme çarptı normal kepektir umarım seboreik dermatitiniz felan yok dimi
    Kepek yok hocam miracle losyonun tortusu öyle gösteriyor.

Alıntı Pata Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birlikte çıkış olduğu için dökülmelerde yakın zamanda gerçekleşir buda döngü yanılsamasına sebep olur miracle hocam bunu açıklamıştı çok iyi bu dönemde şok tedavi değişimi gerekiyor bence güçlü bir alternatif tedavi ye geçin aksine çıkışı artırırsınız ben bu şekilde yaptım ve ilerlemeyi devam ettirdim setipiprant ve cell öneririm.
    Min+dut başlamayı dusunuyorum bide onu denicem hocam saç dökülmem çok az ama seyrek yeni saç çıkısıda olmuyor aksine seyreklesiyor söylediğiniz tedaviden sadece cell losyonu bılıyom miracle losyon kullanıyom diye gerek duymuyordumda bakayım onuda dahil edebilirim son çare artık.

Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    on cizgi ileriye gelmis ilerleme kaydetmissin dokulme tipin sansli diyebilirsin kendine homojen dokulmme olmus farkli tedavilerle dort bes ayda o saclari on numara sekl gelecegi kaanatindeyim. moral bozma
    Teşekkurler yorum için min+dut başlamayı dusunuyom miracle losyon ile birlikte birde onu denicem.

Üye
    2 hafta saçları dinlendirmek ne kadar doğrudur acaba hocam dozumu azaltsak acabA?

Üye
    aylık hazırlıyom kardeşim. bu ay hatta 2 kutu aldactone attım ıcıne.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123