Sayfa 149/151 İlkİlk ... 4999139147148149150151 SonSon
1504 sonuçtan 1.481 ile 1.490 arası

Konu: Minoxil+Dutasteride Losyonu ( by Invincible )

bence de güçlü bir etken,cell ile kullanıuyorum günlük 150 ya da 140 mg civarı kullanıyorum 80 derecelik kolonyoda eritiyorum

Son durum nasıl min dutçu arkadaşlar

Min dutta tam 5.ayımdayım etkisi azaldı saçlar söndü biraz, başlamadan önceki haline göre hala daha iyi ama verim düştü ne önerirsiniz?

SaçımınDoktoru Üyesi
    İğneleme yapıyor musun? Düzenli değilse düzenli kullanıma önem verebilirsin. Eğer düzenli kullanıyorsan, sertliği arttırmayı deneyebilirsin. Örneğin demaroller veya dermastamp kullanıyorsan, insülin iğnesi ile yapmayı deneyebilirsin. Ben lanset denilen küçük iğneleri kullanıyorum. Tek kullanımlık zaten. 4 tanesini birbirine eşit hizalı olacak şekilde bantlayıp kullanıyorum. Bu şekilde dermaroller veya dermastampin yapamayacağı kadar derin iğneleyebiliyorum. Tavsiye ederim. 2-3 ay içinde sonucu belli eder sanırım.

Dermastamp kullanıyorum 1mm, bir şey farkettim önceden ben minox kullandığımda hafif bir baş ağrısı olurdu şimdi olmuyor, 1 gün ara verdim sonra kullandım yine baş ağrısı yaptı.

Yeni Üye
    Minox+dut veya başka bir vazodilatör görevi gören bir etken ile dutasterid kullanan arkadaşlar varsa gelişmelerini belirtebilirlermi lütfenn?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı mfms35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bencede böyle etkenler yerine hormon etkileşimsiz etkenler kullanmak daha doğru yan etki görenler çok fazla
    Mesela ne kullanılmalı?

Dostlar merhaba,

1 ay önce Serkan Aygın'da saç ekimi yaptırdım.
    18. günden itibaren aşağıdakileri kullanmaya başladım. sizce abartı mı ?
    Proscar 1/4 sabah
    xpecia sabah / akşam
    min+dut sabah / akşam
    keçiboyunuzu özü bir yemek kaşığı sabah
    Pharmaton sabah
    Prozinc şampuan
    davines eng. şampuan
    haftada bir katazol şampuan

SaçımınDoktoru Üyesi
    kararında kullan urunleri hafif olanlar zaten bir işe yaramaz ağır olanlarıda kararında doğru kullan

Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İğneleme yapıyor musun? Düzenli değilse düzenli kullanıma önem verebilirsin. Eğer düzenli kullanıyorsan, sertliği arttırmayı deneyebilirsin. Örneğin demaroller veya dermastamp kullanıyorsan, insülin iğnesi ile yapmayı deneyebilirsin. Ben lanset denilen küçük iğneleri kullanıyorum. Tek kullanımlık zaten. 4 tanesini birbirine eşit hizalı olacak şekilde bantlayıp kullanıyorum. Bu şekilde dermaroller veya dermastampin yapamayacağı kadar derin iğneleyebiliyorum. Tavsiye ederim. 2-3 ay içinde sonucu belli eder sanırım.
    Mesaj kutunu boşaltırmısın lütfen. Bir kaç sorum var kardeşim

Sayfa 149/151 İlkİlk ... 4999139147148149150151 SonSon

Bu Konudaki Etiketler