1504 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Minoxil+Dutasteride Losyonu ( by Invincible )

Hybrid View

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle losyonu daha hiç kullanmadım.Önümüzde ki günler ona başlayacağım, sadece DHT bir yere kadar.

Hocam ben 10 tane dut atıyorum, yan etki "0", başta ben de dut etkisidir diye düşündüm ama 4,5 ay oldu, sonuçlar ortada

Şu sorular için bir ekleme daha yapıyım konuya bari.
    sana bir sorum olacaktı invincible. Senin bu 4ayda aldığın başarılı sonucun sebebi tek başına minox olabilir mi? Çünkü biliyorsun minox duzenli kullanimda,6 aya kadar cok başarılı sonuclar verebiliyor..Yani sen losyonunda dutasteridin etkisini minoxtan nasıl ayiriyorsun şu 4 aylik süreçte?Mesela daha önce 4-5 ay boyunca tek başına minox kullandin mi hiç? Hani bu aldigin sonucun içinde dutasin etkisini ayirabilme adına soruyorum? Tesekkurler

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sana bir sorum olacaktı invincible. Senin bu 4ayda aldığın başarılı sonucun sebebi tek başına minox olabilir mi? Çünkü biliyorsun minox duzenli kullanimda,6 aya kadar cok başarılı sonuclar verebiliyor..Yani sen losyonunda dutasteridin etkisini minoxtan nasıl ayiriyorsun şu 4 aylik süreçte?Mesela daha önce 4-5 ay boyunca tek başına minox kullandin mi hiç? Hani bu aldigin sonucun içinde dutasin etkisini ayirabilme adına soruyorum? Tesekkurler
    Aynı cevaptan bende aliyim.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cevabı çok basit, ben minoxil+dutasteride losyonuyla başlamadım ki

Öncesinde 6-7 ay minoxil ve yanında oral olarak fin ve 25 günde dut aldım.Sadece minoxil ile sonuç alsaydım, 4 ay öncesinde şu an ki halim gibi olurdum.

Ben minoxu uzun yıllardır kullanıyorum ve bu etkiyi sadece ilk kullandığımda almıştım.İnanılmaz çıkmıştı saçlarım daha sonra hep geriye gittiler ve dut ile birlikte kullanmaya başlayınca yine eski sonuçlar geri döndü.

Şu minoxilin döngü olayına da aldığım sonuçlardan sonra inanmamaya başladım.Muhtemelen etkisini kaybetmesinin nedeni DHT ve diğer androjenlerin zarar oranı, minoxun verdiği faydadan fazla gelmeye başlamasından dolayı.

Bu Konudaki Etiketler