Sayfa 150/151 İlkİlk ... 50100140148149150151 SonSon
1504 sonuçtan 1.491 ile 1.500 arası

Konu: Minoxil+Dutasteride Losyonu ( by Invincible )

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Ayxan0707 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesaj kutunu boşaltırmısın lütfen. Bir kaç sorum var kardeşim
    Tamamdır şimdi atabilirsiniz.

Hayırlı günler arkadaşlar foruma yeni katıldım losyona başlamak istiyorum sizin önerebileceğiniz bir karışım varmıdır.miracle üstada mesaj yolluyamıyorum görüp yardımcı olursa çok sevinirim

güzel başarı olmuş tebrikler
    [link=https://www.ankarahavadangoruntuleme.com/]Ankara Tanıtım Filmi[/https://www.ankarahavadangoruntuleme.com/]

Yeni Üye
    yaş 18 ben de başlasam sorun olur mu acaba

Alıntı emrex1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaş 18 ben de başlasam sorun olur mu acaba
    Çok büyük pişmanlık yaşarsınız başlamayın belki kontrollü olarak çok ileride ivme şoklama amaçlı olabilir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok büyük pişmanlık yaşarsınız başlamayın belki kontrollü olarak çok ileride ivme şoklama amaçlı olabilir.
    teşekkür ederim hocam,saçlarım yaşıtlarımdan çok fazla dökülüyor hatta abim 21 yaşında ve önler tamamen gitti diyebilirim bizde böyle genetik,ben de şimdiden ne varsa kullanasım geliyor,setipipiranta baslamak istiyorum minoxilin yanına ama nasıl temin edeceğimi bilmiyorum

Yeni Üye
    Alıntı emrex1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim hocam,saçlarım yaşıtlarımdan çok fazla dökülüyor hatta abim 21 yaşında ve önler tamamen gitti diyebilirim bizde böyle genetik,ben de şimdiden ne varsa kullanasım geliyor,setipipiranta baslamak istiyorum minoxilin yanına ama nasıl temin edeceğimi bilmiyorum
    Hocam, forumdaki en ilginç vaka olabilirim. ben de 18 yaşımdayım ve 4-5 senedir agresif dökülmem var. Babamın ve dayılarımın 30 larına kadar fırça geçmeyen saçları bende 20'yi göremeyecek muhtemelen. Ben de setiye ve losyonlardan birine başlamak istiyorum ama karar veremedim forumu arşınlasam da.

Yeni Üye
    mrb.. bişey sorcam... ısırgan yakı kullanırken minoxidil kullanılır mı? nasıl kullanmalıyım? ısırgan yakıdan sonra minoxidil sürsem olur mu?

Yeni Üye
    merhaba.. minoxil yüzde 2 kullanıyorum iki haftadır... saçımın dökülmesinde azalma olmadı hatta daha fazla döktü.. devam etmeli miyim sizce? bazıları bi kaç ay döküyo sonra duruyo diyo.. ne yapmalıyım?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı edaylmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba.. minoxil yüzde 2 kullanıyorum iki haftadır... saçımın dökülmesinde azalma olmadı hatta daha fazla döktü.. devam etmeli miyim sizce? bazıları bi kaç ay döküyo sonra duruyo diyo.. ne yapmalıyım?
    Devam edin.
    Dökülmem tüm kafada. Şuan kafamda bir açılma yok fakat koruma için tedaviler uyguluyorum.
    Dökülmelerim 16 yaşında başladı. Şuan 22 yaşındayım.

Her gün 4/1 proscar (Başlangıç 01.08.2022)
    Her akşam Balık Yağı, D3K2
    Cyclo Progynova, Aldactone Losyon (Her Akşam 2ML, Başlangıç 25.10.2022)
    Ayrıca günlük kardiyo ve ağırlık antrenmanları yapmaktayım.

Sayfa 150/151 İlkİlk ... 50100140148149150151 SonSon

Bu Konudaki Etiketler