Sayfa 142/151 İlkİlk ... 4292132140141142143144 ... SonSon
1504 sonuçtan 1.411 ile 1.420 arası

Konu: Minoxil+Dutasteride Losyonu ( by Invincible )

Minoxidil destek tedaviler ve doğru uygulama zamanlamaları ile güzel bir etkendir ne yazık ki bir kaç kötü örnek yanlış eksik kullanım vb sebeplerle bir korku yaratılmış buna itibar etmeyiniz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı suvarin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yapmayın etmeyin
    finasterid hele ki dutas falan kullanmayın.gerçekten yan etkileri çok fazla olan ilaçlar.hekimim sizi uyarmak zorundayım bırakın kel kalın daha iyi
    finasteride fda onayı var ve uzun sürelerdir tüm dünyada saç dökülmesi için kullanılıyor ama?

bunun yanısıra, yan etkisi olmayan herhangi bir ilaç var mı? araştırma yaparsak aspirin içtiği için ölenler bile var.

Cümleyi biraz açarmısınız hocam doğru uygulama zamanlamasından kastınız nedir ?

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bombayı bıraktı kaçtı. yorumda ne bir teknik terim ne de bilimsel bir açıklama var ama sonuç olarak Doktor..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bombayı bıraktı kaçtı. yorumda ne bir teknik terim ne de bilimsel bir açıklama var ama sonuç olarak Doktor..
    Arkadaşlar finasteridi yabancı forumlarda 15 sene kullananları gördüm. Bu ilaçlara ek dutasteridde saç için onaylandı. Arkadaşlar forumda tanıdığım bir abide 8 senedir kullanıyor öyle abartıcak yan etkileride yok cinsel yaşamı düşüren özellikler dışında ve psikolojiyede olumsuz bir etkisi varmış ama bu tamamen ilac içildiği için olabilir
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

SaçımınDoktoru Üyesi
    merhaba arkadaşlar ben bu min-dut losyonuna başlamak istiyorum ama tek korkum şuanda olan saçlarımın minox döngüsü ile dahada geriye gitmesi , acaba böyle bir durum olabilir mi ?

Arkadaşlar selamınaleyküm herkese aşırı bi dökülmem olmamasına rağmen iki üç senede şakak bölgem geriledi ve açıldı psikolojim çol bozuldu iki kere miracle losyonu azelderm krem ile uugulamaya başladım ama çok uzun süre olmadıgı için daydasını göremedim haftasonu özel hastanede saçımın neden bu hale geldiğini ve neden dökülme oldugunu öğreneceğim ve sağlam bir tedavi uygulamak istiyorum psikolojim cidden çok bozuk çünkü... açıkcası minoxtan döngülerden dolayı çekiniyorum ve miracle nin nekadar uzun vadede etki yapcagını bilmiyorum sonuçlar çıktıktan sonra bilen kişiler yol gösterirse çok sevinirim saygılarımla.

SaçımınDoktoru Üyesi
    merhaba Invincible hocam , bende min-dut losyonuna başlamayı düşünüyorum ama dutastaride nin cinsel yönden bir sürü yan etkisini görünce çok korktum , biz lokal olarak aldığımız için bu yan etkilerin olmaması gerek miyor mu ? bu konuda bilgilendirir misiniz acaba ?

arkadaşlar avodart ile minoxu karıstırıp topikal olarak uygulayalı 5 gün oldu ancak saçımdaki yaglanma geçmedi tedavime devam edeyimmi bu yaglanma geçer mi ?

Bu konuya yorum yaparsanız sevinirim

Sayfa 142/151 İlkİlk ... 4292132140141142143144 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler