Sayfa 147/151 İlkİlk ... 4797137145146147148149 ... SonSon
1504 sonuçtan 1.461 ile 1.470 arası

Konu: Minoxil+Dutasteride Losyonu ( by Invincible )

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gs2017 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dutasteridin ücreti ne kadar ?
    https://www.google.com.tr/search?q=d...obile&ie=UTF-8
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yeni Üye
    üstad sana bi sorum olacak bende yaklaşık 2 aydır min+dut kullanıyorum,hakkaten etkili oldu arkada saç gülü denen kısımda ciddi bi artış oldu fakat saçımın ön tarafı ekim olduğu için orda pek bi etki göremedim, ben birde 2 günde 1 kullanıyorum min+dutu.çünkü saçımıda çok kimyasallara alıştırmak istemiyorum daha önceden miracle sağolsun bana bi miktar seti almıştı onu min+dut+seti yapsam faydası olurmu yoksa sabah set+dmso akşamda min+dut mu yapsamki? birde topik kullanıyorum malum ön taraflar ekimden dolayı seyrek yani sabah seti+dmso kullanıp sonra üstüne topik döksem ne kadar faydalı olur???

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mrzl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yoksa sabah set+dmso akşamda min+dut mu yapsamki? birde topik kullanıyorum malum ön taraflar ekimden dolayı seyrek yani sabah seti+dmso kullanıp sonra üstüne topik döksem ne kadar faydalı olur???
    Minoksidil-dutasterid karışımını sabah ,setiyi ise akşam ama hergün kullanırsan etkili olur,eğer çok mecburiyetiniz yoksa topik kullanmamaya gayret edin.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yeni Üye
    beni işyerinde herkes bu şekilde bildiği için bırakamıyorum min+dut yatmadan bi saat önce duştan sonra kullanıyorum,seti+dmso yu aldım ama ne zaman, ne ara kullanacağımı bilemedim

Banned
    merhaba arkadaşlar min-dut losyon kullananlar var mı kullandıkları dönem içerisinde olumlu olumsuz gördükleri etkiler nedir?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Merhabalar elimde hemen hemen 6 aylik yarım kutu minox var son kullanımı 2019/1.Bunu kullansam bir problem olurmu bazanın altında çanta içinde muhafaza edildi.
    Tedavi başalangıç:29.09.2014

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    herk akşam yatmadan önce keto-azelderm krem
    Haftada 2 kez konazol.

(Ek destekler için önerilere açığım...)

Yeni Üye
    1 aydır min-dut kullanıyorum genel sorunu olan kaşıntı ve deri soyulması yaşıyorum 3-4 günde tarakla bastırarak tarıyorum ölü deri ve birsürü saç beraberinde dökülüyor bu sorunu aşabilen oldumu deri soyulası için kantaron yagı kullanıyorum 3 günde 1 sürüyorum sadece sürdügüm günler rahatlatıyor ekstra olarak min-dut tedavisine önerebileceginiz cell,ru,miracle losyon,setipiprant gibi etkenlerden hangisini eklemeliyim

Alıntı hashas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 aydır min-dut kullanıyorum genel sorunu olan kaşıntı ve deri soyulması yaşıyorum 3-4 günde tarakla bastırarak tarıyorum ölü deri ve birsürü saç beraberinde dökülüyor bu sorunu aşabilen oldumu deri soyulası için kantaron yagı kullanıyorum 3 günde 1 sürüyorum sadece sürdügüm günler rahatlatıyor ekstra olarak min-dut tedavisine önerebileceginiz cell,ru,miracle losyon,setipiprant gibi etkenlerden hangisini eklemeliyim
    Hocam nemlendirmen gerek saçları. Doğal istiyorsan hindistan cevizi yağını sulandır saç derine fıs fıs yap saç derin yumuşar. Benim sadece şakaklarda kuruluk oluyor bepanthol sensiderm kullanıyorum. Uzun süreli etki sağlıyor. Tüm kafana sürmek istersen kremi sulandır yine fıs fıs ile günde bir saçlarına sür. Rahatlama sağlayacaktır.

kafa derinin sağlığı alkollü losyon kullanmaktan bozulmuştur sebore falan yapıyor ne kadar dikkat etsende.Ketorel şampuan kullanman lazım sürekli.ilk deriler bitene kadar haftada 2-3 kez sonra da haftada 1 kez şeklinde.kullanmadığın takdirde tekrar olacaktır bundan kaçış yok.

Yeni Üye
    Merhaba. Dutasi 100ml alkol icinde kullanabilirmiyiz ve kac tane atmam gerekiyor?

Sayfa 147/151 İlkİlk ... 4797137145146147148149 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler