Sayfa 139/151 İlkİlk ... 3989129137138139140141149 ... SonSon
1504 sonuçtan 1.381 ile 1.390 arası

Konu: Minoxil+Dutasteride Losyonu ( by Invincible )

Merhaba arkadaslar uzun suredir sac dokulmesi yasiyorum yasim 24 yeni yeni onlem almaya basladim ilk basta sac uzerinde etkisi oldugunu soylenen bitkisel yaglari kullanarak basladim sonra buna ek olarak bemisks amp-sinecort amp-dekort amp-bepanten amp karistirarak sacima uygulamaya basladim yanlarda gozle gorulur bir ilerleme var ama ust kisimlar icin ayni seyi soyleyemicem anladigim kadariyla siz bu konularda uzman olmussunuz merak ettigim konu minox +dut sabahlari kullansam gecede miracleye ek olarak kullandim apulleri ekleyerek kullansam sacma mi olur yardimlariniz icin simdiden tessekkurler
    Konu kelemre92 tarafından (27.06.2016 Saat 00:09 ) değiştirilmiştir. Sebep: hatali yazi

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kelemre92 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar uzun suredir sac dokulmesi yasiyorum yasim 24 yeni yeni onlem almaya basladim ilk basta sac uzerinde etkisi oldugunu soylenen bitkisel yaglari kullanarak basladim sonra buna ek olarak bemisks amp-sinecort amp-dekort amp-bepanten amp karistirarak sacima uygulamaya basladim yanlarda gozle gorulur bir ilerleme var ama ust kisimlar icin ayni seyi soyleyemicem anladigim kadariyla siz bu konularda uzman olmussunuz merak ettigim konu minox +dut sabahlari kullansam gecede miracleye ek olarak kullandim apulleri ekleyerek kullansam sacma mi olur yardimlariniz icin simdiden tessekkurler
    Saçma olmaz deneyebilirsiniz.

HellKeePeR
    Guest
    Merhaba,
    1 aydır Minoxil+Dutasteride+Dermastamp kullanıyorum. Üç gündür aşırı baş ağrım var. Buna benzer yan etki yaşayan var mı? durumu analiz etmek için 3 gün tedaviye ara vereceğim. Teşekkürler.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı HellKeePeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    1 aydır Minoxil+Dutasteride+Dermastamp kullanıyorum. Üç gündür aşırı baş ağrım var. Buna benzer yan etki yaşayan var mı? durumu analiz etmek için 3 gün tedaviye ara vereceğim. Teşekkürler.
    minox kaynakli bas agrisi yan etkilerinde yazar zaten gorursunuz. bir arkadasimda asiri bas agrisi yapyigi icin kullanamiyor minoxu dermastampla emilim daha da fazla oldugu icin bas agrisi olabilir kalpte,carpinti yapabilir ben ilk kullandigim donemlerde dozu astigimda asiri carpinti uapiyodu
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı HellKeePeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Dermastamp ile kullandığın için öyle ara verme devam et, vücut alışınca düzelecek. Ki bu da senin başında ki kılcal damarların daraldığını ve düşük kan dolaşımının olduğunu gösterir. Baş ağrısı iyidir, ilerleyen dönemlerde düzelir. Ha bir de emin olmak için başın ağrıdığı dönem de bir tansiyonunu ölç, eğer normal çıkarsa bu baş ağrısı iyiye işaret.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermastamp ile kullandığın için öyle ara verme devam et, vücut alışınca düzelecek. Ki bu da senin başında ki kılcal damarların daraldığını ve düşük kan dolaşımının olduğunu gösterir. Baş ağrısı iyidir, ilerleyen dönemlerde düzelir. Ha bir de emin olmak için başın ağrıdığı dönem de bir tansiyonunu ölç, eğer normal çıkarsa bu baş ağrısı iyiye işaret.

sayın Invincible kardeşim 2014 en buya n sayfada ciddi arastırmaların ve çalışmaların oldu allah senden razı olsun... burdakı arkadaşlarada çok yardımcı oluyorsun... herkes sana duacı.. yalnız 2014 e fotolarını yukledın kısa surede ıyı sonuçlar elde ettın su andakı sacının durumunu cok merak ediyorum açıkası yenı fotoların varmı....

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı enginoztruk11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın Invincible kardeşim 2014 en buya n sayfada ciddi arastırmaların ve çalışmaların oldu allah senden razı olsun... burdakı arkadaşlarada çok yardımcı oluyorsun... herkes sana duacı.. yalnız 2014 e fotolarını yukledın kısa surede ıyı sonuçlar elde ettın su andakı sacının durumunu cok merak ediyorum açıkası yenı fotoların varmı....
    Son 2 foto bu seneden tarihlere dikkat et.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son 2 foto bu seneden tarihlere dikkat et.

Minoxil Forte'nin içerisine 10 adet Avodart... bu kadar mı şuanda başka şey eklıyormusunuz yoksa sadece bu ıkı madde mı

kardeşim bı sorum daha olucak.. mıracle losyonmu daha ıyı yoksa senın bu karısımınmı...
    harıka bır basarı elde etmıssın de onun icin soruyorum..
    ben olan saclarımı korumak ıstıyorum... tepede ve ust bölgelerde açılmalar sacımı korumak ve acılan yerlerı kapatmak için
    senın yapmış oldugun karısım yetermı..
    ben suan mıracle losyon kullanıyorum yan etkı olarak başım gun içinde şidetli olmasada hafiften ağrıyor...

Arkadaslar minoxil forte kullaniyorum etkisi ilk zamanlara göre azaldi gibi belkide tamamen bitti ne yapmam lazim taktik verirseniz iyi olur

Yeni Üye
    Merhaba Arkadaşlar,

Siteyi yaklaşık 2 haftadır takip ediyorum. Yaşım 31. 20 yaşımdan beri yavaş yavaş şakaklardan gerilere doğru açılma oldu. Bu forumdaki yazılardan yola çıkarak minoxil ve avodart (10 tabletin için minoxile dökerek) bugün tedaviye başladım. Sormak istediğim 2 şey var :

1) Birkaç forumda minoxil'in panik atak krizini tetiklediğini, bunu yaşayan kişinin kalp krizi geçirir gibi hissettiğini okudum. İşim gereği zaman zaman yüksekte çalışıyorum. (bayağı yüksek ) Eğer böyle bir durum olursa bu benim ölüm nedenim olur. Aranızda böyle bir şey yaşayan oldu mu? Minoxil'in böyle bir yan etkisiyle karşılaştınız mı? Kalp çarpıntısı vs..

2)Minoxil'i sabah kullanma imkanım yok. Sadece akşamları 5 fıs şeklinde kullansam etkili olur mu? Akşamları 5 yerine daha fazla dozajda kullansam 2-3 saat arayla ciddi bir sorun yaşama ihtimalim var mı?

Sorularıma cevap verebilirseniz çok makbule geçer. Şimdiden hepinize sağlıklı, gür saçlı hayatlar diliyorum.

Sayfa 139/151 İlkİlk ... 3989129137138139140141149 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler