Sayfa 112/151 İlkİlk ... 1262102110111112113114122 ... SonSon
1504 sonuçtan 1.111 ile 1.120 arası

Konu: Minoxil+Dutasteride Losyonu ( by Invincible )

Yeniden başladım. 13 adet attım içine bu sefer. Git gide arttıracağım. İşe yaradığını şurayı baz alarak düşünüyorum; alnım vs. yağdanlık gibiyken spreyi sıktığım yerlerdeki deri kuru.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Beyler yazan olmadi,netten alan varmi?
    Botanikte yok.
    sabah akşam miracle(100ml elseve-1kutu aldactone+13 tablet diane+20ml allerset )
    sabah akşam min+dut(60ml minox+11avodart)
    akşamları emu+hint yağı
    şampuan:sebamed hergün+konazol haftada 3
    her gece dermoroller

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı IAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler yazan olmadi,netten alan varmi?
    Botanikte yok.
    Evet botanik artık satmıyor zannedersem en azından şimdilik öyle,%5 erkek deri spreyi diye aratınca çıkıyordu hocam artık çıkmıyor,şimdi yeni adresler bulmamız gerekiyor.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet botanik artık satmıyor zannedersem en azından şimdilik öyle,%5 erkek deri spreyi diye aratınca çıkıyordu hocam artık çıkmıyor,şimdi yeni adresler bulmamız gerekiyor.
    hocam uzun zaman oldu giremiyorum yoğunluktan siteye,umarim iyisindir.aynen durum sikinti,eczaneden de göz göre göre pahaliya almak istemiyorum 10 gündür ara verdim min dut a.okadar yoğunum ki bu ara netten araştirmada yapamadim.
    sabah akşam miracle(100ml elseve-1kutu aldactone+13 tablet diane+20ml allerset )
    sabah akşam min+dut(60ml minox+11avodart)
    akşamları emu+hint yağı
    şampuan:sebamed hergün+konazol haftada 3
    her gece dermoroller

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abiler her zaman diyorum yine diycem az pazarlık yapın 3 tanesini 100 liraya satan bir sürü eczane var. Tabi ben artık kullanmıyorum , döngü hayatım btti,fısfısı yere attım,beni kutlamalısın, minoxili bıraaktıımm

Mrb..hayırlı geceler. arkadaşlar...yaş 26 şakaklarda saçlarimda ciddi bi açılma..tepelerde açılmaya ...minoxil kullanıyorum 7 gündür..Bu siteyi de gezinirken buldum..saçlarımin gurlesmesi ve şakaklarda yeniden saç çıkması için nasıl bi tedavi uygulamaliyim..yardimci olur musunuz lütfen..saçlarımı eskisi gibi gür ve çok görmek istiyorum..hayırlı geceler..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet botanik artık satmıyor zannedersem en azından şimdilik öyle,%5 erkek deri spreyi diye aratınca çıkıyordu hocam artık çıkmıyor,şimdi yeni adresler bulmamız gerekiyor.
    ben iran mali kullaniyorum minoxu bi sorum olacak avodart i kremlerle kullanmak daha mi verimli acaba sadece sakak kismina uygulamak istiyorum.Minox dongusu muhabbetinden iyice gerildim. Surekli bi dongu m7habbeti gidiyor. Bu yuzden yeni bir yol izlemek istiyorum.Cunku sakaklarda ilerleme durdu. 6 aydir minox kullandim istedigim sonuca ulasamadim.Miracle losyonada iki hafta oldu. Yan etkilerde agirlasti proscari 2 gune 1 dusurucem mecburen.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı amansız637810 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mrb..hayırlı geceler. arkadaşlar...yaş 26 şakaklarda saçlarimda ciddi bi açılma..tepelerde açılmaya ...minoxil kullanıyorum 7 gündür..Bu siteyi de gezinirken buldum..saçlarımin gurlesmesi ve şakaklarda yeniden saç çıkması için nasıl bi tedavi uygulamaliyim..yardimci olur musunuz lütfen..saçlarımı eskisi gibi gür ve çok görmek istiyorum..hayırlı geceler..
    miracle losyona basla dermorollerla sonuc alirsin bir kac aya nasil hazirlanacagiyla ilgili sitede bilgi mevcut videosuda var nette.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben iran mali kullaniyorum minoxu bi sorum olacak avodart i kremlerle kullanmak daha mi verimli acaba sadece sakak kismina uygulamak istiyorum.Minox dongusu muhabbetinden iyice gerildim. Surekli bi dongu m7habbeti gidiyor. Bu yuzden yeni bir yol izlemek istiyorum.Cunku sakaklarda ilerleme durdu. 6 aydir minox kullandim istedigim sonuca ulasamadim.Miracle losyonada iki hafta oldu. Yan etkilerde agirlasti proscari 2 gune 1 dusurucem mecburen.
    Şu an sadece o dediğinizi uyguluyorum,yani keto-azel içerisine uygun oranda elimde kalan saf spiro ve avodort karışımından oluşan bir formül deniyorum diğer kullandığım herşeyi bıraktım,biraz bu şekilde gözlemleyeceğim ama sanki min-dut daha etkili gibi 1-2 ay gözlemleyip bir karara varacağımı zannediyorum.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

arkadaşlar elimde majistral ilaç hazırlayan ezzacı bir tanıdığımın verdiği minox-retinoik asit karışımı var bunun içine avodart atmayı istiyorum fakat bu abim bana dutasteridi önermiyor öyle kafaya görede atılmaz penetrasyonu bozarsın dedi.finasteridli minoxidil hazırlıyor ancak dutasterid daha kuvvetli olmasına rağmen bu maddeyle ilgili kayda değer hiçbir araştırma olmadığını söylüyor ve yan etkisi kkonusunda uyardı.şimdi minox-retinoik asit karışımı içine avodart atsam dediği gibi karışımın penetrasyonu bozulurmu bu çok kafama takıldı sonuçta boşa kürek çekmek istemem.mesela aynı sıkıntıyı miracle losyondada görüyorum yaklaşık 2.5 aydır kullanıyorum hatta ona güvenip 6 aydır kullandığım minox-finans karışımını bıraktım ve saçlarımdaki yoğunluk azaldı bu minox-finas bırakmamdanmı yoksa miraclenin penetrasyon açısından yetersiz olmasındanmı bilemiyorum ama bu penetrasyon olayı önemli minox-finas kullanırken sürdüğümde kafamda hafif bir yanma oluyordu miraclede ise hiçbirşey hissetmiyorum.yardımcı olursanız sevinirim

Sayfa 112/151 İlkİlk ... 1262102110111112113114122 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler