Sayfa 98/151 İlkİlk ... 488896979899100108148 ... SonSon
1504 sonuçtan 971 ile 980 arası

Konu: Minoxil+Dutasteride Losyonu ( by Invincible )

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Imzamdakileri kullanıyorum.

1000 tane mesaj geliyor her gün takip edemiyorum, buna rağmen trip atıyorsun cevap vermiyorum diye. Ben buraya foto atmak zorunda değilim, sorunu cevap vermek zorunda değilim, mesajlara dönüş yapmak zorunda da değilim. O yüzden yazdıklarına dikkat et!!!
    Öncelikle sen benim kız arkadaşım falan değilsin asla sana trip atmam bunu bil. Diğerlerine gelince. Madem buraya konu açtın ve binlerce insan seni takip ediyor, cevap vermek zorundasın. Yok bakmak zorunda değilim, vay efendim cevap vermek zorunda değilimlerle kurtaramazsın olayı. Ben bu ilaçtan yan etki gördüm ve gören insanlarda var. Bu konuyla alakalı sorularımı kime soracağım pardon? Hiç Üyeliği olmadan girip forumu gezen insanlara sorsam daha iyi değil mi? Saçlarının şahşahalı Döneminde gayet cevap veriyordun? Ben burdan şunu çıkartırım, demek ki bir sıkıntı var saçlarınla alakalı, göstermek istemiyorsun. Çünkü neden? Yorumlar kendini kötü hissetmene sebep olacak değil mi Diyecek bir şeyim yok daha sana. O şişkin egonla ne halin varsa Gör

Imzamdakileri kullanıyorum.

1000 tane mesaj geliyor her gün takip edemiyorum, buna rağmen trip atıyorsun cevap vermiyorum diye. Ben buraya foto atmak zorunda değilim, sorunu cevap vermek zorunda değilim, mesajlara dönüş yapmak zorunda da değilim. O yüzden yazdıklarına dikkat et!!!
    Öncelikle sen benim kız arkadaşım falan değilsin asla sana trip atmam bunu bil. Diğerlerine gelince. Madem buraya konu açtın ve binlerce insan seni takip ediyor, cevap vermek zorundasın. Yok bakmak zorunda değilim, vay efendim cevap vermek zorunda değilimlerle kurtaramazsın olayı. Ben bu ilaçtan yan etki gördüm ve gören insanlarda var. Bu konuyla alakalı sorularımı kime soracağım pardon? Hiç Üyeliği olmadan girip forumu gezen insanlara sorsam daha iyi değil mi? Saçlarının şahşahalı Döneminde gayet cevap veriyordun? Ben burdan şunu çıkartırım, demek ki bir sıkıntı var saçlarınla alakalı, göstermek istemiyorsun. Çünkü neden? Yorumlar kendini kötü hissetmene sebep olacak değil mi Diyecek bir şeyim yok daha sana. O şişkin egonla ne halin varsa Gör

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı baldhead Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen saçlarım çok kötü durumda o yüzden foto paylaşmıyorum, Oldu mu, memnun musun?

Nelerle uğraşıyoruz yahu
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Aynen saçlarım çok kötü durumda o yüzden foto paylaşmıyorum, Oldu mu, memnun musun?

Nelerle uğraşıyoruz yahu
    Ben burda mutlu olmak gibi bi amacım asla Olmadı. Adam gibi sana sordum umursamadın. Özelden msj atılmıyor. Yorum dışında ulaşabileceğim bir yerde yok. Sonra nelerle uğraşan sen oluyorsun.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı baldhead Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben burda mutlu olmak gibi bi amacım asla olmadı. Adam gibi sana sordum umursamadın. özelden msj atılmıyor. Yorum dışında ulaşabileceğim bir yerde yok. Sonra nelerle uğraşan sen oluyorsun.
    dostum adam hakli,

aninda cevap vermez zorunda değil ve şunu bil(eski bir clthekmi üyesi olaraksöylüyorum) bu işiçözen tüyer genelde.kimseyle uraşmak istemez.bu adamlar burada,geçde olsa paylaşiyor cevap veriyor.hepsini geçtim adam kafasinda dutas denemiş ve sonuç alip paylaşmiş,bu bile bi jesttir.sonucu alinca paylaşmazdi istese,bakardi dalgasina.bu şekilde bak olaya.
    sabah akşam miracle(100ml elseve-1kutu aldactone+13 tablet diane+20ml allerset )
    sabah akşam min+dut(60ml minox+11avodart)
    akşamları emu+hint yağı
    şampuan:sebamed hergün+konazol haftada 3
    her gece dermoroller

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı IAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum adam hakli,

aninda cevap vermez zorunda değil ve şunu bil(eski bir clthekmi üyesi olaraksöylüyorum) bu işiçözen tüyer genelde.kimseyle uraşmak istemez.bu adamlar burada,geçde olsa paylaşiyor cevap veriyor.hepsini geçtim adam kafasinda dutas denemiş ve sonuç alip paylaşmiş,bu bile bi jesttir.sonucu alinca paylaşmazdi istese,bakardi dalgasina.bu şekilde bak olaya.
    Yarın foto paylaşıcam zaten, nedir bu anında cevap bekleme, foto at baskısı anlamış değilim. Hayrına bir şeyler yapıyoruz ama yok yaranamıyoruz yine de.

İlk 6 ay, her ay foto attım sonrasında 2 ayda bir atıyorum. Bunun neresi garip çözebilmiş değilim. Ayrıca elimden geldiği kadar özel mesajları cevaplıyorum.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yarın foto paylaşıcam zaten, nedir bu anında cevap bekleme, foto at baskısı anlamış değilim. Hayrına bir şeyler yapıyoruz ama yok yaranamıyoruz yine de.

İlk 6 ay, her ay foto attım sonrasında 2 ayda bir atıyorum. Bunun neresi garip çözebilmiş değilim. Ayrıca elimden geldiği kadar özel mesajları cevaplıyorum.
    Dostum benim üstümden dönmüşsün mesaja ama dikat ettiysen ben seni destekledim,paylaşmak zorunda değil dedim.Hatlar karıştı sanırım sende.
    sabah akşam miracle(100ml elseve-1kutu aldactone+13 tablet diane+20ml allerset )
    sabah akşam min+dut(60ml minox+11avodart)
    akşamları emu+hint yağı
    şampuan:sebamed hergün+konazol haftada 3
    her gece dermoroller

Merak ediyorum ve takipteyim konuyu bende.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yahu sen boşversene dayı takma her yorumu ne durumdasın önemli olan o, fotografları bekliyoruz inşallah iyi gidiyordur tedavi , ben de başlıyorum bugün senin karışıma, Azelaik katıp katmamak da kararsızım, senle konusmamız lazım toz azelaği
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi
    Merhaba. Diger miracle losyon ana konusu kapatilmis. Burdan yazayim.

Simdi 15 gun oldu miracle losyona baslayali. saclı deriye degil şakaklardaki boş yerlere ve tepedeki boş alanlara sıkıyorum. Tepede durum iyi. Şakaklarda ise şimdiden tüyler nokta şeklinde de olsa belirdi.

Sorum şu: Extradan bişey yapmaya gerek var mı yoksa miracle losyon ile devam etsem bu tüy'cük'ler saça döner mi? Aklımda min+dutasterid karisimi var. miracle losyonla beraber minoxil ve avodart karısımıni eklemem tedaviye fayda saglar mı bu tüycüklere?

Gene mobilden yaziyorum. Anlasildim umarim. Tecrubeli arkadaslarin cevabini bekliyorum. Saygilar
    Konu Keloğlan35 tarafından (09.04.2015 Saat 00:03 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 98/151 İlkİlk ... 488896979899100108148 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler