Sayfa 97/151 İlkİlk ... 47879596979899107147 ... SonSon
1504 sonuçtan 961 ile 970 arası

Konu: Minoxil+Dutasteride Losyonu ( by Invincible )

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı salvatore20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Spor şart dostum Jinekomastiyi engellemek icin
    spor göğüste yağlanmayı engelleyebilir ama meme dokusunun büyümesine bi etkisi olmaz ,

Alıntı Eastanbull Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    spor göğüste yağlanmayı engelleyebilir ama meme dokusunun büyümesine bi etkisi olmaz ,

Dostum ben bunu bikac spor hocasınla konuştum kas yaparsin birazini atar normal gibi gozukursun dedi. Zaten bu vucutcularin hepainde jinekomasti varmis ama kas kutlesi olduhu icin sıkıntı yok
    Spiro (aldactone) sabah 100 mg aksam 100 mg ( 17 mart 2014)
    diane35 gunde 1 tane ( 17 mart 2014 )
    androcur 50 mg ( 25 haziran 2014 baslangic - 25 aralik 2014 bıraktım )

Blade ucuza peruk var mı ? Toppik moppik dükkanın linki atsana ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu sitede perukçulara yer yok...!!!

Invincible hocam sizden de bir durum degerlendirmesi alabilir miyim min dutas baslama noktasinda tereddutlerim kaldi hala. tedavi planini tam sekillendiricem sizlerin sayesinde http://www.sacimindoktoru.com/hikaye...viyede-mi.html

SaçımınDoktoru Üyesi
    Losyonun Hazırlanışı

Minoxil Forte'nin içerisine 10 adet Avodart kapsülü parçalanarak atılır.Nasıl parçalayacağım diye çok soru geldi, onun için şimdiye kadar iki yöntem var bir tanesi şırıngayla kapsüllerin içinde ki sıvıyı çekmek(hiç denemedim), diğeri ise yani benim kullandığım yöntem, tırnak makası ile kapsülün ucunu azıcık kopartıyorum ve sıvıyı minoxilin içine sıkıyorum.
    Hocam bilmediğimden soruyorum. Bu avodart denen ilacın içinde sıvı mı var.Yani normal hap gibi değil mi?

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Keloğlan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bilmediğimden soruyorum. Bu avodart denen ilacın içinde sıvı mı var.Yani normal hap gibi değil mi?
    Sıvı var.kapsül şeklinde. İğne ile delip minoxa boşalt.sonra iyice calkala.hepsi bu.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

SaçımınDoktoru Üyesi
    İnvincible;

son durum nedir,şu an neler kullanıyorsun,miracle ile kombine ediyorum bende min+dut u,tüylenmeler ve ufak tefek çıkışlar var 1 ay oldu fakat çok ciddi bir şey yok henüz.
    sabah akşam miracle(100ml elseve-1kutu aldactone+13 tablet diane+20ml allerset )
    sabah akşam min+dut(60ml minox+11avodart)
    akşamları emu+hint yağı
    şampuan:sebamed hergün+konazol haftada 3
    her gece dermoroller

Invincible bayadır resim falan atmıyorsun? Gerileme mi var gelişme mi var? Bizi bilgilendirir misin resim atıp?

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı IAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnvincible;

son durum nedir,şu an neler kullanıyorsun,miracle ile kombine ediyorum bende min+dut u,tüylenmeler ve ufak tefek çıkışlar var 1 ay oldu fakat çok ciddi bir şey yok henüz.
    Imzamdakileri kullanıyorum.

Alıntı baldhead Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Invincible bayadır resim falan atmıyorsun? Gerileme mi var gelişme mi var? Bizi bilgilendirir misin resim atıp?
    1000 tane mesaj geliyor her gün takip edemiyorum, buna rağmen trip atıyorsun cevap vermiyorum diye. Ben buraya foto atmak zorunda değilim, sorunu cevap vermek zorunda değilim, mesajlara dönüş yapmak zorunda da değilim. O yüzden yazdıklarına dikkat et!!!
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Sayfa 97/151 İlkİlk ... 47879596979899107147 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler