1504 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Minoxil+Dutasteride Losyonu ( by Invincible )

Hybrid View

Yeni Üye
    üstad sana bi sorum olacak bende yaklaşık 2 aydır min+dut kullanıyorum,hakkaten etkili oldu arkada saç gülü denen kısımda ciddi bi artış oldu fakat saçımın ön tarafı ekim olduğu için orda pek bi etki göremedim, ben birde 2 günde 1 kullanıyorum min+dutu.çünkü saçımıda çok kimyasallara alıştırmak istemiyorum daha önceden miracle sağolsun bana bi miktar seti almıştı onu min+dut+seti yapsam faydası olurmu yoksa sabah set+dmso akşamda min+dut mu yapsamki? birde topik kullanıyorum malum ön taraflar ekimden dolayı seyrek yani sabah seti+dmso kullanıp sonra üstüne topik döksem ne kadar faydalı olur???

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mrzl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yoksa sabah set+dmso akşamda min+dut mu yapsamki? birde topik kullanıyorum malum ön taraflar ekimden dolayı seyrek yani sabah seti+dmso kullanıp sonra üstüne topik döksem ne kadar faydalı olur???
    Minoksidil-dutasterid karışımını sabah ,setiyi ise akşam ama hergün kullanırsan etkili olur,eğer çok mecburiyetiniz yoksa topik kullanmamaya gayret edin.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yeni Üye
    beni işyerinde herkes bu şekilde bildiği için bırakamıyorum min+dut yatmadan bi saat önce duştan sonra kullanıyorum,seti+dmso yu aldım ama ne zaman, ne ara kullanacağımı bilemedim

Bu Konudaki Etiketler