Sayfa 5/151 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
1504 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Minoxil+Dutasteride Losyonu ( by Invincible )

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı xLs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dermaroller uzun saça uygulanıyormu?
    uygulayabilirsen neden olmasın ama saça dolanma riski var, ben mesela sadece ön kısım ve şakaklarda kullanıyorum.

Alıntı xLs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dermaroller uzun saça uygulanıyormu?
    evet uygulanır kullanma sekli saçları koparmamasi açısından dikey sekilde bastir çek şeklinde yapilmali yada tüm saçı one yatırıp sacin yattigi yöne rolleri yürütun

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet uygulanır kullanma sekli saçları koparmamasi açısından dikey sekilde bastir çek şeklinde yapilmali yada tüm saçı one yatırıp sacin yattigi yöne rolleri yürütun
    Benim şakaklarda sorun yok ama ön bölge biraz sıkıntılı min-dut kullanııyorum 12 gündür dermarol eklemem gerekir mi şakaklar açık değil benim

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben 1bucuk yil once bu dermarolleri 3ay boyunca cok duzenli kullandim arkadaslar,ve çok iyi sonuç aldım.(Hem de tek başına dermarollerla,saçlarım resmen canlanıp siyahlaşmisti!)
    Ama tabi dokulme agresiflestikce tek başına yeterliligi azaliyor.Cunku işin icinde Dht var..Çalışma yöntemi tamamen kanlandirma üzerine kurulu.Nerde kan yoksa ,orasi ölür,cansizlasir,cunku hucreyi canli tutan kandır.Kafada saçların once cilizlasip sonra tamamen kellesme sebebi,saç kökünün beslenememesidir özünde.(Dht nin folikulun beslenme kanalını tıkaması-bknz miracle'ın yaklaşımı
    Orayi dermarollerla kanlandirip bir de ustune losyon ya da min-dutas sürdün mü tadından yenmiyor
    bknz anl. Kendimden biliyorum,boyle bi karincalanma yok. Tedavinize mutlaka ekleyin. 0.75-0.5-1mm hiç farketmez,3 ünü de biliyorum,sadece bastırma oranını degistirmek gerekiyor o kadar,zaten kendiniz onu hissederek ayarliyorsunuz bir sure sonra rahatlıkla.Fakat saç uzunken çok sıkıntı yaşadım,takılıp durdu ve surekli saç kopardi,sonrada surerek degil de boyle hafiften vurarak yapmaya başladım,aynen miracle ın yukarda ornekledigi gibi yapmistim yani saçım uzunken.
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Yeni Üye
    merhaba arkadaşlar.. bu minox dut karışımını kafaya sürünce hafif bi asit dökmüşşün gibi yanma hissi oluyo bende tarakla tarayınca felan artıyo birde.. sizde de oluyor mu bu durum merak ettim ben pek anlam veremedim bu duruma ama heralde dut un içindeki sıvıda kaprik asit gibi bi şeyler vardı ondan olabilir diye düşünüyorum

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TİGER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar.. bu minox dut karışımını kafaya sürünce hafif bi asit dökmüşşün gibi yanma hissi oluyo bende tarakla tarayınca felan artıyo birde.. sizde de oluyor mu bu durum merak ettim ben pek anlam veremedim bu duruma ama heralde dut un içindeki sıvıda kaprik asit gibi bi şeyler vardı ondan olabilir diye düşünüyorum
    sadece minox kullaniyorken bile oluyor o durum bende öyle olmustu. sonucta calisma prensibi o sekilde hemen deriye hücum ediyor, sac derisi de tabii ki minox vs. sürdükce günden güne hassaslasiyor. önemli bir sey degil yani yanma gibi durumlar.

Yeni Üye
    Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sadece minox kullaniyorken bile oluyor o durum bende öyle olmustu. sonucta calisma prensibi o sekilde hemen deriye hücum ediyor, sac derisi de tabii ki minox vs. sürdükce günden güne hassaslasiyor. önemli bir sey degil yani yanma gibi durumlar.
    haklısın dediklerinde de daha önce minoxda kullandım tek veya losyonu da kullandım böyle bi şey olmadı bi azelderm sürünce yine buna benzer ama kısa süreli yanma oluyodu yakıyo deriyi biraz ben de garipsedim bunu ama dediğim gibi içindeki asitten şüpeleniyorum...

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TİGER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu iyidir, özellikle gözenekler açıkken olur bu durum.Ben dermarollerden sonra uyguladığımda baya baya yanıyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    dermo roller sonrası kök hücre serumu uygulayanlar var.rolleri saç için kullandığımızda ardından bu serum kullansak nasıl olur sizce

Ben aylardır kullanıyorum ne karıncalanma ne yanma hiçbir şey yok kıllandım şimdi bi dermaroller da ben alsam bari

Sayfa 5/151 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler