Sayfa 148/151 İlkİlk ... 4898138146147148149150 ... SonSon
1504 sonuçtan 1.471 ile 1.480 arası

Konu: Minoxil+Dutasteride Losyonu ( by Invincible )

Yeni Üye
    Yer
    Samsun
    Hocam inçe telli saçların dökülmesi kötü demişsiniz ama benim dökülenler karışık kalın inçe tel diye ağırlıklı olarak inçe tek dökülüyor yani başarısız bir tedavim mi var ?

Yeni Üye
    Yer
    Samsun
    Bu konu canlanmalı bence invinciblehocam güncel foto atar mısınz

Alıntı cheboksa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konu canlanmalı bence invinciblehocam güncel foto atar mısınz
    Bana kalırsa bu konuyu direk kaldırmak lazım çok sakıncalı bir durum ben bu konuda herkesi uyarıyorum kesinlikle böyle bişeye yeltenmeyin kullanmayın doğal yollardan tedavinizi yapın min-dut işi oraldan bile tehlikeli çünkü dozunu ayarlaman mümkün degil deri yoluyla çok ciddi yan etkiler yaşama ihtimaliniz çok yüksek kaldı ki beyine direk basmak ne kadar akıllıca.Ben şuan çok sıkıntı yaşıyorum yan etki konusunda kesinlikle ve samimiyetimle söylüyorum bulaşmayın arkadaşlar.Herkes yan etki görecek diye bişey yok ama yaygın olarak görülüyor erkeklik elden gittikten sonra fırça gibi saçla gezsen ne olur bu ilaçları ben sürekli kullanacam erkeklikle işim gücüm yok diyen kullansın.

Bencede böyle etkenler yerine hormon etkileşimsiz etkenler kullanmak daha doğru yan etki görenler çok fazla
    Tedavim 1.gün seti cell 2.gün peptid 3.gün kafein cell şeklinde dönüşümlüdür.İlaveten hergün 10dk masaj ve haftada 1 iğneleme yapıyorum.

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi seti ve cell var işte niye kasıyorsunuz.ben seti kullanıyorum bi yanetki yaşamadım.hem çok da etkili.benim gibi agresif bir dökülmeyi bile sakinleştirdi

seti kullanı mı ne kadar bir sürede etki ettii sizde acaba?

seti kullanmaya başladıktan takribi ne zaman etkisini göstermeye başladı acaba?

Alıntı norman34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seti kullanmaya başladıktan takribi ne zaman etkisini göstermeye başladı acaba?
    2 ayda farketmeye başladım.tabi kişiden kişiye değişir bu

bende 2 aydır kullanıyorum ama dökülmeye bi etkisini göremedim bir ay filan daha mı devam etsem acaba

Alıntı norman34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende 2 aydır kullanıyorum ama dökülmeye bi etkisini göremedim bir ay filan daha mı devam etsem acaba
    Setiyi nasıl kullanıosunuz günde bir mi kaç mg kullanıosunuz biraz oynama yapın bu parametrelerle farkı görürsünüz.seti güçlü bi ilaç sizde neden etki etmedi anlamadım

Sayfa 148/151 İlkİlk ... 4898138146147148149150 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler