Sayfa 117/151 İlkİlk ... 1767107115116117118119127 ... SonSon
1504 sonuçtan 1.161 ile 1.170 arası

Konu: Minoxil+Dutasteride Losyonu ( by Invincible )

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı okansa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bende yaklasık 3 aydır minoxil-dutasteride losyonu kullanıyorum.Son 1 haftadır sertleşme problemi yaşıyorum.Losyondanmı yoksa bu aralar çok tükettiğim yeşil çay ile alakalımı bende bilmiyorum.Sanırım sorunu anlamak için losyonu bir süre bırakacagım.
    Min-dut yapsaydı ilk haftalarda yapardı. Yeşil çayı bırak birkaç günlüğüne.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam yeşil çayla ilgilide şüphem var.Geçende bir gazetede okumustum iktirdasızlık yaptıgıyla alakalı bir haber.Bir süre ara vereceğim.
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Invincible hocam sizin tedavi nasıl gidiyor uzun zamandır gelşimelerinizi görmedik

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam yeşil çayla ilgilide şüphem var.Geçende bir gazetede okumustum iktirdasızlık yaptıgıyla alakalı bir haber.Bir süre ara vereceğim.
    Hocam yeşil çay ve özellikle nane çayı bu tür sonuçlar doğuruyor,ya bir müddet ara verin ya da beraberinde tarçın+bal+ceviz karışımı ya da ısrgan tahumu+çörek otu+bal karışımı tüketin.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yeşil çay androjen seviyelerini düşürüyor zaten, bir süre ara ver bakalım.

Alıntı MrScae Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Invincible hocam sizin tedavi nasıl gidiyor uzun zamandır gelşimelerinizi görmedik
    Valla şu son 2 aydır falan ne tedavi uygulayabildim ne bir şey yapabildim. Çok yoğundum bu yaz ve saçlar çok çok geriye gitti, eylülün başından beri min-dut tekrardan başladım.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

saçlarım aşırı derecede yaglı ve dökülüyor şakaklarda acılmalar var cok nasıl bir tedavi öneriyorsnz arkadaşlar yardımcı olursanız sevnirim

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tigerrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konu hakkında fikri olan yok mu etkileşime girerler mi, bozulur mu ilaç. Bilen biri fikir verebilir mi
    bundan 3 yil önce minox kullandim kasinti yapti innalmaz kasinti yapti ve bas dönmesi suan yok oyle biseykasinbti inanlmazdi bir ara birak sonra tekrar basla yada markasini degsitir bende minoil kullanyorum

Alıntı necatikj Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saçlarım aşırı derecede yaglı ve dökülüyor şakaklarda acılmalar var cok nasıl bir tedavi öneriyorsnz arkadaşlar yardımcı olursanız sevnirim
    Fotoğraflarının ve tedeavi geçmişinin bulunduğu bir konu aç kendine.

Öncelikle;

Sonrasında;

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam yeşil çay ve özellikle nane çayı bu tür sonuçlar doğuruyor,ya bir müddet ara verin ya da beraberinde tarçın+bal+ceviz karışımı ya da ısrgan tahumu+çörek otu+bal karışımı tüketin.

Bir süre ara verdim hocam yeşil çaya.Yeşil çayın zayıflatma özelliğide var.Zaten zayıfım.Bu sebebten bir süre ara vereceğim.Çiğ kabak çekirdeğine devam...
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir süre ara verdim hocam yeşil çaya.Yeşil çayın zayıflatma özelliğide var.Zaten zayıfım.Bu sebebten bir süre ara vereceğim.Çiğ kabak çekirdeğine devam...
    Doğrudur ben saç probleminin yanında( açayım biraz çok ağır bir saç problemimi yok şükür)bir de kilo problemi ile mücadele halindeyim sürekli,günde bir saat tempolu yürüyüş ve içeriği biberiye ile güçlendirilmiş 2-3 fincan yeşil çay çok etkili kilo kontrolünde.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sayfa 117/151 İlkİlk ... 1767107115116117118119127 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler