Sayfa 103/151 İlkİlk ... 35393101102103104105113 ... SonSon
1504 sonuçtan 1.021 ile 1.030 arası

Konu: Minoxil+Dutasteride Losyonu ( by Invincible )

SaçımınDoktoru Üyesi
    bir de ben yan etki oldu sandim diye 10 degil 5 avodart attim. sizde konunun basinda 5 avodartla baslamissiniz heralde. sorun.olur.mu

Yeni Üye
    Alıntı tigerrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dutasterid i miracle losyona ekleyebilir miyiz, olursa dozajı ne kadar olmalı. ya da sadece elseve ile birlikte kullanabilir miyiz ?
    bunu deneyen olmadı mı hiç

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tigerrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunu deneyen olmadı mı hiç
    Tedavinizde minox kullanmıyor musunuz biz minoxun içinde kullanıyoruz dutası.Miraclenin içinde benzer etkenler var zaten.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yeni Üye
    yok minox kullanmıyorum sadece miracle losyon kullanıorum. memnunum fakat aldactone u çıkaracağım kokusundan dolayı. dutasterid eklemeyi düşünüyorum veya sadece elseve in içine 5 adet androcur atmayı düşünüyorum fakat ideali nedir tam bilmiyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    kazakcemil hocam eksi sozlukte minox basliginda doktorum diyen biri her gun ve yillarca kullanimi karaciger mutlaka mahbeder sacim ciksin.ama olu olmak istiyoruk derseniz.oneririm demis . dogru mu soyluyor

Alıntı avsen39 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kazakcemil hocam eksi sozlukte minox basliginda doktorum diyen biri her gun ve yillarca kullanimi karaciger mutlaka mahbeder sacim ciksin.ama olu olmak istiyoruk derseniz.oneririm demis . dogru mu soyluyor
    Minox hakkında bu tür şüpheler hep var hocam,ama bunun zararları konusunda klinik bazda ya da pratik hayat açısından geri dönüşleri var mı onlara bakılmalı,ama ben bütün bu ihtimalleri göze alarak bu maddenin olası zararlarını vücudu detoks edici ürünleri kullanarak önüne geçmeye çalışıyorum.
    Bırakın cilde uyguladığımız minoxu, günde bir kaç paket sigara içen ve beraberinde yoğurt kullanan insanların ciğerleri temiz olarak kalabiliyor sadece yoğurdu örnek verdim.
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Cemil abim konunun yeri değil ama bana özelden şöyle kilo yapmayacak bünyeyi kuvvetlendirecek bikaç bişey önerirmisiniz?
    Tedavi başalangıç:29.09.2014

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    herk akşam yatmadan önce keto-azelderm krem
    Haftada 2 kez konazol.

(Ek destekler için önerilere açığım...)

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstad min+dut+ru yu uygulamaya geçirmişsin,gözlemlerin nasıl,ben de bayağıdır düşünüp duruyorum ama henüz hayata geçiremedim.
    20 gün falan kullandım herhangi bir sıkıntı olmadı, yeni losyon hazırlarken ru'yu buzlukta bulmadım. Muhtemelen atıldı, şu an acayip moralim bozuk.

is geregi 2 hafta seminer 1 hafta gezi vs. oluyor her dönem temmuzdada sözüm var kel denmeye baslayan dokulmeler yasadim 1 haftalik 2 haftalik aralik hic vermediniz mi hemen negatif bir etki olur mu. atiyorum ozel bir gunum var bugun surmeyeyim gibi araliklar veriyor muydunuz.
    Hemen olmaz 2 hafta kadar ara vermiştim, aralığın başında.

bir de ben yan etki oldu sandim diye 10 degil 5 avodart attim. sizde konunun basinda 5 avodartla baslamissiniz heralde. sorun.olur.mu
    Olmaz.

Minox çalışmalarında bu şekilde bir şey görmedim. Muhtemelen oral kullanda görülmüştür bu tarz şeyler.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

[QUOTE=Invincible;28329]20 gün falan kullandım herhangi bir sıkıntı olmadı, yeni losyon hazırlarken ru'yu buzlukta bulmadım. Muhtemelen atıldı, şu an acayip moralim bozuk.

Üstad aynısı başıma geldi,ru elime ulaşınca buzluğa koymuştum,losyonu hazırlamaya karar verdiğimde bütün buzluğu boşalttım altını üstüne getirdim ama bulamadım ve pes etmiştim hatta 180 tl çöpe gitti diye çok üzülmüştüm ama 2 hafta sonra tekrar buzluğu boşalttığımda diğer poşetlere yapışmış olduğunu gördüm şimdi daha bir dikkatli ve özenli şekilde saklıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    ustadlar minoxil icine retinoik asite ne diyorsunuz su eczaci fornul paylasmis saclari da gayet yerinde. www.eczacininsesi.com/?yon=majistral&id=86

Sayfa 103/151 İlkİlk ... 35393101102103104105113 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler