Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
33 sonuçtan 31 ile 33 arası

Konu: Saç Similasyonu Dövmesi Şadi Filiz Üstündağ ŞF Academi

1-karahanl adlı kullanıcı küfür ettigimi söylüyor benim kafamı rezile çevirdikleri halde yorumlarımı okursanız şadi üstündaga bile küfür etmedim benim senle ne işim olur küfür edeni mahkemeye verdigini yazmışsın iyi yapmışsın kim küfür ettiyse mahkemede görüşürsünüz benim içim rahat küfür ve aşagılamaya bende karşıyım haklıyken haksız duruma düşecek kadar aptal degilim yalnız bana özelden bayagı bir küfür ve tehdit göndermişsin başkalarını bilip bilmeden suçlarken sana aşagılamak ve küfretmek serbestmi şu an sen suçlu duruma düşmedinmi
    2-dünya küçük 2015 ten beri seni takip ediyorum seni buldum ben sosyal medya takip uzmanıyım diyorsun daha burada yazılanları yeni görmüşsün senden sosyal medya takip uzmanı falan olmaz merak ettim sen ne içtinde bu duruma geldin forumda bu konu hakkında ne yazdıysam allah şahit fazlası var azı yok içim rahat işte simülasyoncuların çogu böyle simülasyon yaptıracak olanlar işler yolunda gitmezse görün bunların yüzünü birde sizi suçlarlar üste çıkarlar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı vest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1-karahanl adlı kullanıcı küfür ettigimi söylüyor benim kafamı rezile çevirdikleri halde yorumlarımı okursanız şadi üstündaga bile küfür etmedim benim senle ne işim olur küfür edeni mahkemeye verdigini yazmışsın iyi yapmışsın kim küfür ettiyse mahkemede görüşürsünüz benim içim rahat küfür ve aşagılamaya bende karşıyım haklıyken haksız duruma düşecek kadar aptal degilim yalnız bana özelden bayagı bir küfür ve tehdit göndermişsin başkalarını bilip bilmeden suçlarken sana aşagılamak ve küfretmek serbestmi şu an sen suçlu duruma düşmedinmi
    2-dünya küçük 2015 ten beri seni takip ediyorum seni buldum ben sosyal medya takip uzmanıyım diyorsun daha burada yazılanları yeni görmüşsün senden sosyal medya takip uzmanı falan olmaz merak ettim sen ne içtinde bu duruma geldin forumda bu konu hakkında ne yazdıysam allah şahit fazlası var azı yok içim rahat işte simülasyoncuların çogu böyle simülasyon yaptıracak olanlar işler yolunda gitmezse görün bunların yüzünü birde sizi suçlarlar üste çıkarlar
    Bız de yazıstık o sahısla cevap verme ihtiyacı bile duymadım.Bellıkı bır sac fırmasının sahıbı

Alıntı karahanl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar ,
    vest nick kullancı adı ile forumda karalama politikası yapan bu şahıs kimdir bilinmez en azından kendisi sosyal medyayı klavye şovalyeliği yapmak için kullandığı apaçık ortada .Türkiye cumhuriyeti kanunlar ülkesidir .Bu şahıs biryerlerde işlem yaptırdığını iddia ediyor ve kazızlandığını söylüyor ancak kanıtsız herkesi karalıyor .Buradandan anlaşılan birilerinin ağvanesi yalakası bu arkadaş.Aynı şekilde soy isim benzerliği ile idda ettiği şahısa 2015 senesinde youtube videosuna gelip '' O.Çocuğu madem iyi bir şey kendine niye yapmadın alemi kadırıyorsunuz diye yorum yazan AHLAKSIZ BU VEST İSİMİ İLE YORUM YAPAN KİŞİ.Ancak atladığı bir nokta varki SİBER SUÇLAR EMNİYET BÜRO AMİRLİĞİ VE CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINDA BU ŞAHIS ile ilgili KAMU DÜZENENİ BOZMAK ,HAKARET ,VE İTİBARSIZLAŞTIRMAYA ÇALIŞMAKKTAN TÜRK CEZA KANUNU 5237 SAYILI KANUN GEREĞİNCE DAVA AÇILDI VE HALADA ARANIYOR.Yukarıdaki paylaşımda gelip yorum yazdığını itiraf etmiş zaten .site yönetiminden kişinin İP bilgileri Cumhuriyet Savcılığı Tarafından istenecek .Herkesin Ahlaklı İNSAN OLMALARINI temenni ederim......
    1-Bana özelden hem hakaret ediyor hemde forumdaki yorumları silmemi istiyor hemde yanlış bilgi veriyor neymiş ben beyefendiye küfür etmişim ben yazdıklarımın yine arkasındayım
    2-beyefendiye saç simülasyonunu anlattıgı youtube videosunda 2016 Aralık ayında yorum olarak (saç simülasyonunun çok iyi bir şey oldugunu söylüyorsun senin saçlarında seyrek kendine niye uygulamadın diye sordum) yine olsa yine aynı soruyu sorarım
    3-kendisi bu yoruma biraz kızarak bu kişinin kendi tercihi kişi kendisini nasıl iyi hissederse ona göre yaptırır diye aslında iyi bir cevap verdi benim için konu kapandı
    4-hatta bir kaç tane kişi bende hatırlıyorum beyefendinin videosunun altına küfür ve hakaret içeren yazılar yazmış kendi söyledigine göre 2015 yılında yazılmış benim sana yazdıgım yorum 2016 sonu
    5-Bu yazdıklarımdan sonra benim yazdıklarımı ve verdigin cevabı sende hatırlamışsındır zaten sende kaydı vardır
    6-beni herkese çamur atmakla itham ediyorsun ama sen bana önyargılı davranıp buldum buldum bana küfür edeni yıllar sonra buldum diye bilip bilmeden sevinip bana çamur atıyorsun
    7-madem mahkemeye verdin onlar sana kim küfür ettiyse bulup cezasını verir benim bu konuda içim rahat bilip bilmeden önyargılı olup insanlara suçlama yapma
    8-Ben konuyu ve yorumları vay ben sordugun soruyu begenmedim diye insanların istegine göre silemem madem mahkemeye verdin yazdıklarımda suç unsuru bulurlarsa mahkeme kararı ile konuyu sildirirsin

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234