Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Rephairle 6800 saç teli :))

Rephairle 6800 saç teli :))

buna inanan var mıdır

Ünlülerin Saç Uzmanı Dr. Ahmet Günay Cevaplıyor
    Saçlarınızı Geri Kazanacaksınız!
    Rephair Saç Uzmanı
    3 Ayda 6800 Yeni Saç Teli Oluşturur
    Saç dökülmesini %80 önler
    Saçın Yenilenmesini ve Gürleşmesini Sağlar
    Hızlı Uzayan Sağlıklı Saçlar

Varsa kullanan yorumlarını alalım. Bu arada Tümer Metin ne zaman kel kaldıda bu ürün ne zaman çıktı da kullandı ve saçları ne ara böyle oldu merak ettim helal olsun büyük başarı.....
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Varsa kullanan yorumlarını alalım. Bu arada Tümer Metin ne zaman kel kaldıda bu ürün ne zaman çıktı da kullandı ve saçları ne ara böyle oldu merak ettim helal olsun büyük başarı.....
    Tümer 20 yaşındayken keldi, bu üründe o zamanlar çıkmış bir ürün deneme olarak Tümer bunu kullanıyor ve sonuç ortada. Adam 15-20 yıldır saçlarını koruyor. Harika bir ürün bence herkes kullanmalı.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Moderatör Requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tümer 20 yaşındayken keldi, bu üründe o zamanlar çıkmış bir ürün deneme olarak Tümer bunu kullanıyor ve sonuç ortada. Adam 15-20 yıldır saçlarını koruyor. Harika bir ürün bence herkes kullanmalı.
    Tümer metinin eski fotoğraflarına baktım google görselden kel bir fotoğrafını göremedim hiçbir yerde. Beşiktaşta oynadığı dönemlerdeki hali ile şimdiki hali hemen hemen aynı.. Kel olduğu Resmi paylaşabilirmisin

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Requiem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tümer metinin eski fotoğraflarına baktım google görselden kel bir fotoğrafını göremedim hiçbir yerde. Beşiktaşta oynadığı dönemlerdeki hali ile şimdiki hali hemen hemen aynı.. Kel olduğu Resmi paylaşabilirmisin

ironi time ; )
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi
    tam olarak 6800 mü.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı xLs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tam olarak 6800 mü.
    Tümer'de 6549 tane çıkmış, çıkanlarda bir daha dökülmemiş.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı xLs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tam olarak 6800 mü.
    yok ben kullandım bundan 6799 tane cıktı ,adamlar bildiğin yalancı,dava actım bunlara versinler bakalım hesabını o bir telin

Yanlız okuyanlar gerçek sanoyor arkadaşlar rephairden komisyon gelecek
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence bunu Bioxin ile beraber kullanmak mantikli cünkü bioxin 3080 yeni sac teli veriyor, 6800 de buradan geliyor, valla iyi

*bu yazi tamamen ironi icermektedir. kullanmayin üc kagitcilari zengin etmeyin.

Sayfa 1/2 12 SonSon