Sayfa 1/3 123 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Protez saç hakkında bilgilendirme

Yeni Üye

Protez saç hakkında bilgilendirme

Merhaba arkadaşlar.Daha önce Saç ekim yaptırdım,aslında saçım var yani ama erken yaş da döküldüğü için tarz yapamamayı hep kafama takmıştım,sonra bir gün bir firma da (isim vermiycem) 1100 dolara yaptırdım.Bana yapılan french lace denilen en ince alt yapıymış,en doğal ama en kısa ömürlüsüymüş.4 ay sonra bozulmaya başladı ve tekrar sipariş etmem gerekti,ancak öyle bir param yok ve dolar 3800 lerde...ben aldığım da 2905 di..Araştırmaya başladım ve özel tasarım yapan firmaları buldum,en kabadayısı 500 dolarmış bu sistemlerin, oda Amerikan firması ve onlar da Çin de yaptırıyormuş,mail atarak sordum.Çin de ve Kore de maliyet 300-400 dolar olunca ,hayret ettim.Artık siparişi kendim vericem.Sizi de bilgilendirmek istedim.Düşünen arkadaşlar varsa daha ucuz maliyete alın diye.

SaçımınDoktoru Üyesi
    https://www.youtube.com/watch?v=spFgFeOnu5A

Böyle kaliteli iş yapabilecek firma olsa Türkiye'de düşünülebilinir. Ama çoğu sahtekar. Bende araştırmıştım bir ara.

Yeni Üye
    Alıntı ozan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=spFgFeOnu5A

Böyle kaliteli iş yapabilecek firma olsa Türkiye'de düşünülebilinir. Ama çoğu sahtekar. Bende araştırmıştım bir ara.
    Firmalar aracı dostum,yani senden siparişi alıyor firmaya veriyor.Doğal olarak da fiyat 1000 dolar oluyor.500 kar koyuyor.Kaliteli iş dediğin alt yapı meselesi french lace ve swiss lace doğal olur dostum,doğallık arttıkça ömrü azalıyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Xsally Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Firmalar aracı dostum,yani senden siparişi alıyor firmaya veriyor.Doğal olarak da fiyat 1000 dolar oluyor.500 kar koyuyor.Kaliteli iş dediğin alt yapı meselesi french lace ve swiss lace doğal olur dostum,doğallık arttıkça ömrü azalıyor
    Dostum aracıda distribütör firma olarak ürünün arkasında duruyor mu? Herhangi bir problem ücretsiz değişim yapabilecek mi? Bunlar çok önemli. Yani yüksek kar yapacağım diye kalitesiz bakım ürünleri kullanırsa bir ortamda denizde vs o protezin kafandan düşme durumu kellikten daha ağır bir psikolojik problem.

Yeni Üye
    Alıntı ozan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum aracıda distribütör firma olarak ürünün arkasında duruyor mu? Herhangi bir problem ücretsiz değişim yapabilecek mi? Bunlar çok önemli. Yani yüksek kar yapacağım diye kalitesiz bakım ürünleri kullanırsa bir ortamda denizde vs o protezin kafandan düşme durumu kellikten daha ağır bir psikolojik problem.
    Valla değiştirme garantisi vermez sanmıyorum,kullanıcı faktörü çok önemli çünkü.Benim firma vermemişti en azından.Bakım ürünleri dediğiniz ABD menşeili olacak ...Bant ,solusyon filan onlar pek para değil,6 aylık malzemeyi 110-120 tl ye alırsın.Ben 5 Aydın kullanıyorum kafadan düşme imkansız gibi birşey..çok zor yani.

Google ye hair system order yazarsan orda özel sipariş (hazır kalıp farklı) yapan firmaları görürsünüz.onlarda tamir de var eski üniteyi 100-200 dolar arasın da tamir ediyorlar ..bana firma da aynısını demişti,tamire yollarız diye.

Yeni Üye
    Eger protez saca bulasmak istiyosaniz kesinlikle hairlife gitmeyin ben gittim pisman oldum benden size tafsiye bu isi cok iyi yapan yerler var arastirin

arkadaşlar ben de geçeceğim yakında proteze. ama bir ömür protezciye gidip de o yollar eskitilmez. sistemi kendin kurman lazım. o da nasıl olacak yurtdışından kendin sipariş verip, bakımını vs hep kendin yapacaksın. ali express'de nasıl sizce protezler? mesela şu nasıldır?

eminim ki bir çok firma zaten çin'den ithal ediyor protezleri.

benim merak ettiğim bir konu var madem siz kullanıyorsunuz. benim cildim çok yağlı. bu protezde sorun çıkarır mı? yani bantların gevşemesi vs...

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Özel günlerim için bende Protez Saç yaptırmayı düşünüyorum. Yaptıranlar, tecrübelerini yazabilir mi, arkadaşlar? Nerede yaptırmalıyım, bir yer önerir misiniz? Bana Hair Life önermişti biri, demek orası yaramaz?

Düzgün çalışan bir firma özelden yada buradan yazabilir misiniz?

Alıntı caletti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben de geçeceğim yakında proteze. ama bir ömür protezciye gidip de o yollar eskitilmez. sistemi kendin kurman lazım. o da nasıl olacak yurtdışından kendin sipariş verip, bakımını vs hep kendin yapacaksın. ali express'de nasıl sizce protezler? mesela şu nasıldır?

eminim ki bir çok firma zaten çin'den ithal ediyor protezleri.

benim merak ettiğim bir konu var madem siz kullanıyorsunuz. benim cildim çok yağlı. bu protezde sorun çıkarır mı? yani bantların gevşemesi vs...
    Gösterdiğin linkte saç sentetik yazıyor gerçek insan saçı olmalı. Şimdi farkettim Brezilyalı saçıymış aşağıda yazıyor.

Mesela örnek olarak indian hair yazar hindistanlı saçı gibi.

Gerçek saç da bu fiyatlar arasında bakarkende swiss lace uygun bulabilirsiniz.

Bende senin gibi cildim çok yağlı kullanmak istiyorum ama gidipte firmalara para yedirmek istemiyorum kaliteli saçlar amerikadan geliyo ve çok pahalı 1 yıllık saç 3 milyara mal olabilir kaliteli istiyorsan.

Çinden getirip kaliteli olursa ve kendimiz bakımımızı yaparsak 500-600 lira civarı halledebiliriz aslında ama tecrübeli bir arkadaş olsa.

Yeni Üye
    Arkadaşlar Amerikan firmaları da aracı .3 firmaya mail attım isteyenler dm atsınlar ,fabrikalarının Çin'de olduğu cevabını verdikleri e-mailleri paylaşabilirim,hatta kendiniz atın ,fabrikanız nerede diye sorun.Arkadaşlar alirxpreds de ki hazır ünite tam uymayabilir..Özel sipariş alın bence..kalıbınızı kendiniz çıkartabilirsiniz,çok kolay bir işlem.

Firmalara gelince ,ben önermiyorum çünkü onlar da aracı ben en kral üniteyi 367 dolara yaptım bu hafta siparişini vericem inşallah.Bana 1150 dolara ünite sattı firmalar ,araştırmadığım yer Yok,en kabadayısı 500 dolar oda aracı ABD firması.

Doğallık isteyenler, full french lace ve swiss lace almalı ama söyleyim ,3-4 ay da eskiteceksiniz,yenisini almanız gerekecek.Önler kesinlikle french lace olmalı alacağının ünitenin,yani yarı lace bence ideal.Onlar da ömür 1 yıla kadar uzayabilir.

En önemli şeylerden biri de saç.Indıan remy hair dediği,aynı kişiden alınan saçlar,europen dediği Avrupalı saçı,en iyisi bunlar ama 50$ gibi bir fark da oluyor.Standart üniteler ,ki hemen hemen hepsi aynıdır fiyat olarak,160-200 dolar arasın da,saçı hızlı kargoyu ekleyince 300 doları görüyor.Hafif geçebilir de ancak kaliteli üniteler için 1000-1500 tl yi gözden çıkartmalısınız.Hazır kalıp ben kullanmam ama isteyen denesin.

Dediğim gibi baya araştırdım ,5 aylık kullanım tecrübem var sizlere yardımcı olmak isterim. Sorularınız olursa.

Sayfa 1/3 123 SonSon