Sayfa 2/2 İlkİlk 12
21 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Protez saç hakkında bilgilendirme

Hybrid View

Yeni Üye
    Alıntı caletti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum dediğim gibi cildim çok yağlı. bu şekilde protez kullanabilir miyim? yapışkan bantlar falan hemen deforeme olur mu?
    Ya kafanın üstü tıraşlı olacağı için çok fazla yağlanma olacağını sanmıyorum,olursa da hafta da bir bakımını yaparsın .Benim yağlı değil ama 1 hafta 10 gün de bakımımı yaparım yani

Alıntı Xsally Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya kafanın üstü tıraşlı olacağı için çok fazla yağlanma olacağını sanmıyorum,olursa da hafta da bir bakımını yaparsın .Benim yağlı değil ama 1 hafta 10 gün de bakımımı yaparım yani
    şöyle söylüyeyim hocam. 1gün içerisinde bildiğin kafamdan kağıt havluyla yağ çekiyorum. çok yağlanıyor derim. önüne geçemedim bir türlü.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam stresli iş hayatiniz var mi veya kafayi son zamanlarda fazla taktiginiz konu

Yeni Üye
    [QUOTE=caletti;59569]şöyle söylüyeyim hocam. 1gün içerisinde bildiğin kafamdan kağıt havluyla yağ çekiyorum. çok yağlanıyor derim. önüne geçemedim bir türlü.[/QUOTE

Valla bilemiyorum ki dostum,ne desem yalan olur.

SaçımınDoktoru Üyesi
    İnternette bazen yorumları okuyorum ''ahahaha rezillik'' ''ölsem gene takmam'' ''insanlara arkamdan peruk dedirtmem'' gibi yorumlar var. Diğer insanların bizim hakkında düşündüklerini neden ülkece bu kadar kafaya takıyoruz? Yani mesela saçınız yansa yada kanser olsanız ve saçlarınız asla yeterli sıklığa ulaşamadığı için protez kullanmak durumunda kalsanız birilerine göre ''rezil'' bir birey mi olacaksınız? Kadınların kaynak saç kullanmasıyla ne farkı var? Yada makyaj yapması ile? Protez saç insanları aşağılık kompleksi psikolojisine sürüklememeli.

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Protez saç kafada ne kadar duruyor ? Kaç günde bir çıkarmak gerekiyor ? Saçlı derinin üzerine montajı nasıl oluyor ? Olan saçlar da havasızlıktan ölmez mi ? Bu sorulara cevap bulamadım bilgisi olan varsa

Sayfa 2/2 İlkİlk 12