Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon
71 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: 18 yaşında tepe açılması, psikolojim bozuldu lütfen yardım

dostum 3.5 yıldır boyunca etkisini görmediğin tedaviye devam etmenin mantığı yokki max 1 sene kullanırsın baktın yine hiç etkisi yok o zaman başka alternatif seçersin herneyse olan olmuş eğer dediğin gibi hiç fayda görmüyorsan başka tedavilere yönelmeni tavsiye ederim ve bu arada iğneleme yapmıyosan tedavine iğnelemede ekle
    Şimdilik:
    Yeşil Çay - Azelaik Asit - Zix Karışımı(Hergün[Şuanlık kokudan dolayı yapmıyorum])
    Masaj(Hergün)
    (Karanfil Suyu)(Her Banyodan Sonra)
    (Ketoral Şampuan)(Haftada 2)
    (Ketoral Krem)(Hergün)

Banned
    Kardeşim yaş kaç senin 3 yıldır kullanıyorum diyosun hiç ilerleme yoksa tedavi değiştirseydin 3 yıl uzun Bi zaman ama saçlarını koruduysan bile bu bile başarıdır yinede hakkında hayırlısı ��

Alıntı anil1098 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son kez başka etkenler dene derim. Olmazsa etkenlerle ve ekimle uğraşmak yerine protez isabet olur. Bir sitede(DH) bu işlere yıllarını vermiş bir tanıdığımız var. Kendisi protez firmalarına 3-4 bin lira vermek yerine bin liraya yıllık protezini Çin'den en üst kalitede getirtiyor. İleride düşünürsen kendisiyle iletişime geçeceğin bir link bırakayım. Hem cebindeki paranın çeyreği gitmiş olur hem de en üst kalite protez kullanmış olursun.

Merak etme benim bu işten hiçbir kazancım yok, forumda da genelde de ilk defa böyle bir yorum yaptım. Tek derdim yardımcı olmak, ben de ileride bir aksilik çıkarsa diye çok araştırdım. Aksilik olursa üstte dediğim yöntemi uygulayacağım. Zira firmalara her 6 ayda bir 3-4 bin lira dökecek kadar zengin değilim.
    Kozmetik görünüş açısından iyi bir görünüş elde etmek için protez yaptıracağım kısa bir süreliğine.Bahsettiğiniz şey hakkında yardımcı olur musunuz?

Alıntı SaçDostu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum 3.5 yıldır boyunca etkisini görmediğin tedaviye devam etmenin mantığı yokki max 1 sene kullanırsın baktın yine hiç etkisi yok o zaman başka alternatif seçersin herneyse olan olmuş eğer dediğin gibi hiç fayda görmüyorsan başka tedavilere yönelmeni tavsiye ederim ve bu arada iğneleme yapmıyosan tedavine iğnelemede ekle
    hocam ilk 1.5-2 yıl iyi gidiyordu, özellikte 2019 kasımdan sonra artmaya başladı dökülme. iğneleme de yapıyorum. bir de kaç tane tedavi var ki hocam yan etkisiz, şok dökülmesiz. elimdeki seti bitsin peptid deneyeceğim, ekonomik olarak biraz zorlayacak ama napalım.

eli
    Setipiprant
    Dermoday
    Bakım için de Keratin

Dökülme duşta 15-20 duş dışında max 5, yanlarda dökülmem vardı durdu sayılır.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Flame Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/PGq3PC.jpg
    https://i.hizliresim.com/sZW9vd.jpg
    https://i.hizliresim.com/oDwZLF.jpg
    https://i.hizliresim.com/KteXDG.jpg

Seti+Cell tedavime rağmen gram ilerleme yok, ciddi ciddi 3.5 yıldır tedavi uyguluyorum ve bu gidişle seneye bildiğiniz kelim. fotoğraflar flaşlı
    Kafein denediniz mi ? Dermastamp ya da ? Fİn min kullanıp hiç etki almayan insanlar ya da saç korumuş olanlar dermastamp ekleyrek daha iyi etki aldıkları çalışmalar mevcut dermastamp denenbilir
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sacımcık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kafein denediniz mi ? Dermastamp ya da ? Fİn min kullanıp hiç etki almayan insanlar ya da saç korumuş olanlar dermastamp ekleyrek daha iyi etki aldıkları çalışmalar mevcut dermastamp denenbilir
    Kafeini çok abartmamak lazım. Denesin tabi arkadaş ama etki etmesi çok daha olası etkenler denemeli bence. Bu arada unıtmayın, minoksidil > kafein

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kafeini çok abartmamak lazım. Denesin tabi arkadaş ama etki etmesi çok daha olası etkenler denemeli bence. Bu arada unıtmayın, minoksidil > kafein
    minoxtan hiç fayda alamadım cell bir ayda bile farketmişti mesela
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Alıntı 19Yearso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kozmetik görünüş açısından iyi bir görünüş elde etmek için protez yaptıracağım kısa bir süreliğine.Bahsettiğiniz şey hakkında yardımcı olur musunuz?
    Yorumunuzu henüz gördüm, kusura bakmayın. Özelden dönüş yaptım.

yan etkisiz doğal tedavilerle çok geleceğini sanmıyorum minoxil dutas deneyebilirsin

Üye Sanberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    önce dahiliyeye gidip testlerini yaptır sonra agresif bir tedaviye girmekte mecbursun bence. kafein , seti filan bu saçı kurtarmaz bunlar ancak orta dereceli dökülmelerde destek sağlar.

Sadece Kendime Ait Bir Görüştür.

Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon