Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
47 sonuçtan 41 ile 47 arası

Konu: 18 yaşında tepe açılması, psikolojim bozuldu lütfen yardım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Minox deneyebilirsiniz. Evet dalgalı bir etkendir fakat yukardaki arkadaşın da dediği gibi savaşmadan pes etmemiş olursunuz. Ki kötü bir durumunuz da yok. Benim fıtoları bi görseniz ağlarsınız demekki.

Saçları kısa kullanmanın da topikal tedavinin verimini arttırdığını düşünüyorum. Dermarollrr uygulamasını da dahil ediniz tedavinize.

flame kardeşim bende senin durumunun nerdeyse aynısı diyebilirim 21 yaşında gepegenç insanlarız uğraştığımız ştresi bizden başkası anlamaz. 40 50 liklerın birşey yapmadan gübre gibi saçlarını görünce ayrı bir psikoljide olduğumuzda tatışılmaz. ama şimdilik elimizden gelenide yapmak durumundayız. son kere dermast. + rogain foam (köpük) düşünüyorum.

Merhaba��
    arkadaşlar kaç haftadir ziyaretçi olarak geziniyorum forumda çeşit çeşit terimler var cell losyon, miracle losyon, biotin, kremler vs ben olan saçlarimi korumak istiyorum sol şakaktan hafif açilma var başka da bi açilma yok saçlarim inceledi....
    Ama o kadar çok terimler var ki napcami hangi tedaviye başlicami şaşirdim, en uygun önerilerinizi bekliyorum biliyorum bu uzun bi maraton... Sadece tek istediğim olan saçlarim biraz daha kalinlaşsa gürleşse iyi olur ama oda olmasa da olur saçlarimi korusam bile yeterli..

Merhaba saçlarımı korumak istiyorum

Üye Sanberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Alıntı Fatihözt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba saçlarımı korumak istiyorum
    Daha çok araştırma yap hem bu forumda hem genel olarak ona göre incele ve karar ver tedaviye başla belki 5 mg bir biotin bile saçını kalınlaştırmanda yardımcı olabilir..

Olur tm biraz daha bakayım. Amacım korumak zaten ama en uygun tedaviyi uygulamak istiyorum. Yinede saolun

Alıntı Marsu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    düzenli kullandın mı hocam 3 4 sene boyunca seti ve cell'i ?
    evet hocam, hala devam ediyorum.
    Setipiprant
    Dermoday
    Bakım için de Keratin

Dökülme duşta 15-20 duş dışında max 5, yanlarda dökülmem vardı durdu sayılır.

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345