Sayfa 1/2 12 SonSon
19 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Miracle Losyonla 20.gün

Yeni Üye

Miracle Losyonla 20.gün

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Fotoğraf-0001.jpg
Görüntüleme: 435
Büyüklüğü:  239.2 KB (Kilobyte)
ID:	609Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Fotoğraf-0002.jpg
Görüntüleme: 425
Büyüklüğü:  191.3 KB (Kilobyte)
ID:	610Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Fotoğraf-0003.jpg
Görüntüleme: 417
Büyüklüğü:  238.5 KB (Kilobyte)
ID:	611Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Fotoğraf-0004.jpg
Görüntüleme: 429
Büyüklüğü:  174.2 KB (Kilobyte)
ID:	612

Arkadaşlar Losyonu 20 gündür kullanıyorum . Şu ana kadar herhangi bir gelişme var mı yok mu bilemiyorum . Resimlerin hepsi aynı anda çekildi .Saçlarım seyrek ve ince telli .Kendimi bildim bileli saçlarım çok ince ve seyrek tabi büyüdükçe daha da fazla arttı . Şuan 27 yaşındayım tedavime xpecia ve minoxil forte ile devam edicem . Gelişmeleri buraya yazarım . Öneri ve düşüncelerinizi bekleriz her zaman

SaçımınDoktoru Üyesi fhm001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu saca dermarolleri, azelderm ve ketoral kremi muhakkak kullan diger tedavilerinle birlikte basarilar.

Yeni Üye
    Alıntı fhm001 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu saca dermarolleri, azelderm ve ketoral kremi muhakkak kullan diger tedavilerinle birlikte basarilar.
    Çok sağol Kardeşim daha önce senin açtığın başlığa da yazmıştım dermarolleri aldım kullanmaya başladım 1mm altım titanyumundan Yalnız içimden hergün kullanmak geliyo sabırsızım bu konuda Bu azalderm ve ketoral merhem mi oluyor ve kaç mg vs bu konuda bilgi verebilir misin rica etsem
    Konu one_love tarafından (22.09.2014 Saat 01:02 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Bi arkadaş Dermarolleri haftada 4 defa kullandığını yazmış bende kullansam mı acaba ?
    Konu one_love tarafından (22.09.2014 Saat 00:59 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi fhm001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı one_love Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok sağol Kardeşim daha önce senin açtığın başlığa da yazmıştım dermarolleri aldım kullanmaya başladım 1mm altım titanyumundan Yalnız içimden hergün kullanmak geliyo sabırsızım bu konuda Bu azalderm ve ketoral merhem mi oluyor ve kaç mg vs bu konuda bilgi verebilir misin rica etsem
    Dermarolleri 2 gunde bir kullan bastir acima sac istedigin kolajenin dusuk sert olan deriye ketoral ve azelderm merhem ketorali seyrek yerlere findik kadar azeldermi seyrek yerlere mercimek kadar sureceksin basarilar.

20 gün erken ama umut vadeden bir saçın var. Dermarolleri muhakkak kullan. Losyon ile topikal dutasa devam et.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Alıntı fhm001 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermarolleri 2 gunde bir kullan bastir acima sac istedigin kolajenin dusuk sert olan deriye ketoral ve azelderm merhem ketorali seyrek yerlere findik kadar azeldermi seyrek yerlere mercimek kadar sureceksin basarilar.
    Tşk ederim tamam dediğin gibi dermaroller de acımak yok bastırıcam acı cekip kafa derisi kızarana kadar önerilerin için sağol Ketoral kepek ve derideki sorunlar için kullanılıyor diyolar ama seni dinleyip kullanıcam ben

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20 gün erken ama umut vadeden bir saçın var. Dermarolleri muhakkak kullan. Losyon ile topikal dutasa devam et.
    İnanın hiçbi zaman umudum olmadı bu saçlarımla alakalı taaa ki burayı görene kadar şuan ciddi olarak benim de umudum var bakalım Topikal dutas dediğiniz nedir ben çok bilmiyorum bu tür terimleri :P

Alıntı one_love Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnanın hiçbi zaman umudum olmadı bu saçlarımla alakalı taaa ki burayı görene kadar şuan ciddi olarak benim de umudum var bakalım Topikal dutas dediğiniz nedir ben çok bilmiyorum bu tür terimleri :P
    Finasteridin daha güçlü bir versiyonu var adı dutasterid. Bunu ister minoxla ister başka bir losyonla karıştırıp sürüyoruz. Kapsülün kendisi sıvı zaten.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Finasteridin daha güçlü bir versiyonu var adı dutasterid. Bunu ister minoxla ister başka bir losyonla karıştırıp sürüyoruz. Kapsülün kendisi sıvı zaten.
    Bu Dutasteridle alakalı bi doktordan olumsuz bişeyler duymuştum .Çok zararlı yan etkilere sahip olabilir diye

Sayfa 1/2 12 SonSon