Sayfa 3/3 İlkİlk 123
26 sonuçtan 21 ile 26 arası

Konu: Cb ve seti toplu alım gurubu

SaçımınDoktoru Üyesi
    setipiprant 1 ay kullanmama rağmen etkisini fark ettirdi, bir ara hazırlayamadığımda dht uyuşukluğu geri gelip şakağımdan saçlar dökülmeye başlamıştı. bunu da kendi deneyimim olarak ekleyeyim.
    cell losyon, zix losyon

cell losyonu miracle abiden temin ediyorum
    zix tarifi: 45 ml distile su, 15 ml saf etanol, 6 kapsül zinco, 15 fıs ocean p5p, nane yağı esans amaçlı

ilerde kafein losyon düşünüyorum

belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, sadece kendi düşüncelerimi belirtmekle birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Merhaba arkadaslar 4 yili geciktir takip ediyorum Nick sifre unuttugum icin girmedim yeni actim sunu merak ettim setip ve cell bir gun arayla kullanilsa bir yarari olurmu zarari olur mu?

Cok tesekkur ederim ozeldende burdanda yazsam cok yardimcisiniz kisiden kisiyemi cevaplariniz belli kisileremi tuaf

Alıntı Psikoana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok tesekkur ederim ozeldende burdanda yazsam cok yardimcisiniz kisiden kisiyemi cevaplariniz belli kisileremi tuaf
    Biraz sabır herşey mümkün.
    Altta yer alan etkenleri ilaveten ağırlıklı olarak scalp (saç derisi) bağışıklığını düzenleyen bir peptid ekledim ve bu sayede tamamen stabil ve giderek iyileşen düzelen bir saç yapısına sahibim.

Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum yoğunluk sebebi ile anlayış göstereceğinizi düşünüyorum.

Arkadaşlar ben bu ürünleri hiç kullanmadım saç çıkarma konusunda etkililer mi ? Ve yan etkileri var mı

Ürünlerden almak istiyorum

Sayfa 3/3 İlkİlk 123