Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
48 sonuçtan 41 ile 48 arası

Konu: CB0301 (Cortexolone 17α-Propionate) Kullanıcıları ve Hakkında Bilgi

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rica ediyorum lütfen forumu okuyun, bunu herkes için diyorum. sırf bana bile günde bir ile 5 aralığında mesaj geliyor ve bu mesajlardaki sorular forumu 10 dakika okumakla sonuçlanabilecek cevaplar. oturun bir gününüzü ayırın baştan sona okuyun. bilgiye hepimiz açız ama bu bilgileri almak için emek vermezsek bu foruma verilmiş olan emeğe de yazık olur. herkese ricamdır bu..
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Merhaba bı sorum olucak cb0301 reseptörlere bağlanma konusunda DHT den güçlü mu yoksa ru58841 gibi mi

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    cb-03-01 ve seti isteyen yazsın.
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cb-03-01 ve seti isteyen yazsın.
    Fiyat nedir hocam?
    Advancell ve Setipiprant kullanıyorum bu sayede saçlarımı koruyorum bütçem olduğunda peptid ekliyorum.

bu cb içerik ve etki olarak nasıl bilmediğimiz konular.biraz aydınlatabilir misiniz.sağlam bir etkense almak isterim

Alıntı CİVİL MÜHENDİZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu cb içerik ve etki olarak nasıl bilmediğimiz konular.biraz aydınlatabilir misiniz.sağlam bir etkense almak isterim
    Cb0301 sisteme karıştığında çok hızlı şekilde deactive olduğundan yan etki profili oldukça iyi bir anti androjendir. Reseptör antagonisti olarak çalışır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

miracle hocam peki bu cb yi seti,advancell,ru gibi etkenlerle kıyasladığımızda etkisi ile ilgili neler söyleyebilirsiniz.bu etkenler kadar etkili mi.bir mukayese yaparsanız pek çok kişinin kafasında bu etken daha net oturur ve belki yeni bir tedavi silahimiz olmuş olur

Alıntı CİVİL MÜHENDİZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle hocam peki bu cb yi seti,advancell,ru gibi etkenlerle kıyasladığımızda etkisi ile ilgili neler söyleyebilirsiniz.bu etkenler kadar etkili mi.bir mukayese yaparsanız pek çok kişinin kafasında bu etken daha net oturur ve belki yeni bir tedavi silahimiz olmuş olur
    Yan etki profili daha güvenli bir antiandrojen. Belirttiğiniz etkenlere göre bir ayrım direkt yapamıyorum çünkü hiç beklenmedik kişide beklenmedik etken mucizeler yaratabiliyor bir örnek vermem gerekirse yıllarca antiandrojen kullanan birisi setipiprant kullanınca çok daha iyi bir etki alabiliyor ya da bir prostaglandin ya da eu ekliyor bambaşka bir ivme oluşuyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345