Arkadaşlar Merhaba,
Uzun süre bu forumdan yararlandım, kendimce saç dökülmesini durdurmaya çalıştım; kısmen de işe yaradı ama son 6 aylık dönemde bıktım usandım ve kullandığım herşeyi bıraktım. Böylece ciddi bir dökülme yaşadım. Artık saç ektirmeyi planlarım dahiline aldım ve Ocak ayında ekim yaptıracağım. Bu forumda saç ekimi konuları pek ilgi çekmiyor ve paylaşılan süreçlerin arkası pek gelmiyor. Ama ekim yaptırmayı planlayan arkadaşların bu forumdan da etkili bir şekilde yararlanmasını istiyorum. Bu sebeple, konuyu günlük gibi burada devam ettireceğim. Fotoğrafları da yakın tarihte ekleyeceğim.

Ekim noktasına gelirsek; operasyonda mikromotor kullanılarak düşük hızda kök alımı yapılacak ve istenilen bölgeye saç kökleri özel bir kalem ile öncesinde kanal açılmadan yerleştirilecek/ekilecek. Dhi olarak da geçiyor bu yöntem. Proscar ve biotin kullanmaya şimdiden başladım ve saç ekiminden sonra 6 ay kadar devam edeceğim. Ekimden sonra bir süre dalin bebe şampuanı, ardından sebamed saç dökülmesine karşı etkili şampuanını kullanacağım.
Sizlerin de tavsiye, görüş veya fikirleriniz var ise beklerim.