4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Kafamdaki kepek kaşıntı sivilce sorunu bitti.

SaçımınDoktoru Üyesi

Kafamdaki kepek kaşıntı sivilce sorunu bitti.

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır forumu takip ediyorum tedaviye basladım bi ara sonra bıraktım çok şampuan denedim ve saçlarımdaki kepek sivilce saç diplerindeki nemlilik gitmedi birçok şampuan denedim market-bitkisel vs sonuç yine aynıydı en son araştıra araştıra head and shoulders clinical strength şampuanı buldum internetten aldım marketlerde vs satısı yok biraz pahalı diye sanırım artık kafam kasınmıyor kepekte yok ya bilmiyorum abartmak istemem ama gerçekten dökülmemde gözle görülür azalış oldu bende seboreik dermatitmi vardı bilmiyorum sanmamda ama çünkü kabuklanma vs aşırı yaglanma da yoktu neyse sizlere önerimdir bu tür sorunu olan varsa alıp denesin kesinlikle reklam değildir internet sitelerini arastırıp ucuzada alabilirsiniz 35-45 arası fiyatları değişiyor internet sitesine göre.

Birde sunu sormak istiyorum bende seboreik dermatitmi vardı bilmem dokulen saçlar ilaç tedavisi (minox vs) gibi şeyler kullansak geri çıkarmı ?
    Konu Aykut tarafından (22.12.2016 Saat 21:08 ) değiştirilmiştir.
    -Dermaroller ( Haftada 2 kez 192 iğneli 1mm)
    -Ketoral-Azalderm krem günde 2 kere
    -Çörek otu yağı ( saçlarımı yıkayacağım günler )
    -Yakı otu-nane çayı günde 1 bardak içiyorum.

Şu anlık hiçbirini kullanmıyorum.

Ben bir ara hairforte diye bi ürün kullanıyordum saç derimi mahvetti aşırı kepek,kabuklanma,soyulma,değişik değişik sivilceler,kaşınma ne dersen oluştu bunlara bağlı olarak saç dökülmem daha da arttı abartmıyorum 5 ay boyunca 7000 8000 tel falan kaybettim sonra maddi durumdan şansa 2 ay falan şu hairforte'yi alamadım o aşırı kepekten ve kabuklanmadan ötürü dökülen saçlarım geri geldi.Kıssadan hisse sebodan dolayı dökülen sağlıklı saçların sonra geri geliyor ama bizde oluşan tam seboreik dermatit bile değil.
    Bence 2 ay bekle zaten o sürede değişen bir şey olmazsa o zaman minox falan düşün.

SaçımınDoktoru Üyesi
    bendede kepek var ketoral cok ıyı gelıyor haftada 1kere yeterli
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı şakak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bir ara hairforte diye bi ürün kullanıyordum saç derimi mahvetti aşırı kepek,kabuklanma,soyulma,değişik değişik sivilceler,kaşınma ne dersen oluştu bunlara bağlı olarak saç dökülmem daha da arttı abartmıyorum 5 ay boyunca 7000 8000 tel falan kaybettim sonra maddi durumdan şansa 2 ay falan şu hairforte'yi alamadım o aşırı kepekten ve kabuklanmadan ötürü dökülen saçlarım geri geldi.Kıssadan hisse sebodan dolayı dökülen sağlıklı saçların sonra geri geliyor ama bizde oluşan tam seboreik dermatit bile değil.
    Bence 2 ay bekle zaten o sürede değişen bir şey olmazsa o zaman minox falan düşün.
    aynen biraz zaman geçsin bakalım.
    -Dermaroller ( Haftada 2 kez 192 iğneli 1mm)
    -Ketoral-Azalderm krem günde 2 kere
    -Çörek otu yağı ( saçlarımı yıkayacağım günler )
    -Yakı otu-nane çayı günde 1 bardak içiyorum.

Şu anlık hiçbirini kullanmıyorum.