Sayfa 1/3 123 SonSon
23 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sebamed şampuan kullananlar bakabilir mi

SaçımınDoktoru Üyesi

Sebamed şampuan kullananlar bakabilir mi

Merhaba arkadaslar market sampuanlarindan sebamed anti hair loss sampuana gecmeyi düşünüyorum kullanan var mi ne gibi yarari var?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yararini gormedim. Zarari olmadigi icin kullaniyorum zaten.
    Sampuandan bir sey beklemeyecek kadar tecrubeliyim, bu yuzden kullaniyorum

Yeni Üye
    Kesinlikle katılıyorum

Sebamed saça güzeş bir ferahlık hissi veriyor kafein etkisini hemen gösteriyor.Ancak boynu ve kulağı pancar gibi kıpkırmızı yapabilir bu bende de oluyor ama paniğe gerek yok çünkü 10 dk içinde kızarıklık geçiyor bunun sebebide deri altına hızlı etki ettiği için kafeinin etkisi.Bir şampuandan maksimum fayda almak için ideal.

Alıntı şakak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sebamed saça güzeş bir ferahlık hissi veriyor kafein etkisini hemen gösteriyor.Ancak boynu ve kulağı pancar gibi kıpkırmızı yapabilir bu bende de oluyor ama paniğe gerek yok çünkü 10 dk içinde kızarıklık geçiyor bunun sebebide deri altına hızlı etki ettiği için kafeinin etkisi.Bir şampuandan maksimum fayda almak için ideal.
    Köpürtürken suyu kes öyle köpürt kafandan başka bi yere temas ettirme şampuanı o zaman olmaz. eğer köpürtürken su açık kalırsa doğal olarak aktığı yerleri de kızartıyor

Yeni Üye
    Kesinlikle tavsiye etmem, saçın tüm nemini alıyor, tararken kirilmalarina yol açıyor ve döküyor. Dökülmeyi durdursa hafif bir krem ile belki yumusatilabilir ama dökülme konusunda asla bir yararı yok.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı altona1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle tavsiye etmem, saçın tüm nemini alıyor, tararken kirilmalarina yol açıyor ve döküyor. Dökülmeyi durdursa hafif bir krem ile belki yumusatilabilir ama dökülme konusunda asla bir yararı yok.
    Senin saçını kurutmuş olabilir ama bu durum saçı yağlı olanlar için bulunmaz bir nimet,sebamed iyidir.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi Eyyup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaklaşık 1 haftadır bioxcin genesis şampuam kullanıyorum bence gayet güzel bir şampuan dökülme konusunda fayda sağladı saçlarımı güçlendirdiğini söyleyebilirim.İnternet d okuduğum yorumlarda çok ön yargılıydım iyiki denemişim dedim bence denenmesi gerekilen bir şampuan çok kaliteli. Bu arada beni bilen bilir reklam amaçlı yazmadım.
    Güncel tedavim

-cell losyon + peptid
    -Voonka (ginkgo biloba+arjinin+ginseng içerikli ) tablet
    -Doğal defne sabunu
    -haftada 1 defa sarımsaklı zeytinyağı

Yeni Üye
    Alıntı altona1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki sen nemi almayan kırılmakta yol açmayan bir şampuan var mı?

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sebamed görevini bence yerine getiriyor çeşitli türevleri var kepek önleyici günlük yada saç dökülmesi karşıtı. Sls ve çeşitli kimyasallar bulunmadığı için taramada ve şekil vermede zorlanmanız normal. Sls içeren çoğu şampuan saçları yumuşacık yapıyor. Schwarzkoff bi ara kullanmıştım nem ve yumuşaklık isteyen arkadaşlar kullanabilir.

Sayfa 1/3 123 SonSon