Alıntı Kemairon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
4 aya yakın zamandır dermaroller kullanıyorum. Bende başlarda yanma olmuyordu sonra sonra saç derim yanmaya başladı. DHT uyuşukluğundan herhalde bir şey hissetmiyordum. Acaba sizde dht uyuşukluğu türünden bir direnç mi gelişti? Ya da belki de minoxilde bir sorun vardır. Yeni ürün aldığınız zaman anlaşılabilir sorunun nerede olduğu. Tedaviniz nasıl ilerliyor? Gelişme var mı? Saçlarınızda artan bir dökülme hissediyor musunuz?
Dostum dht uyusuklugu nedır bılmıyorum onu ama sok dokulmem esnasında deride yanma oluyordu hemde epey artık dedıgım gıbı olmuyor eskiden baya sızlardı dokulmeler de bır artış oldugunu dusunmuyorum sok dökülme sonrasında banyoda 10 15 tel buda cok normal kınox mıracle losyon kullandıgımda ıse masaj esnasında 5 10 tel anca bunların normal dokulme oldugunu dusunuyorum gelısmemın oldugunu dusunuyorum sakak bolgesınde ozellıkle gozl3 görüyorum acaba mınoxmu bozuk dıyerek farklı 3 sıse den sıktım onlarda pek yakmadı yarın bır kutu farklı eczaneden alım en ıyısı emın olayım eskıden mınox kullandıgımda cok cok cok ıyı sonuclar almıştım smdı ıse o kadar ıyı sonuclar beklemıyorum açıkçası tekrar cvp yazarsan sevinirim