Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Tedavim İçin Öneri Bekliyorum Arkadaşlar :(:

Tedavim İçin Öneri Bekliyorum Arkadaşlar :(:

MErhaba arkadaşlar 24 yaşındayım uzun yıllardır saç dökülme problemim var ve kendimce bazı şampuanlar, yağlar deniyerek geldim bugüne kadar bir ara 15 gün minoxil bile kullanmışlığım oldu (bilinçsizce 17 yaşımda onu bana yazan o doktoru bir bulsam !! )! artık saçlarım sağdan soldan açılmaya ve aşırı seyrekleşmeye başladı minoxilin döngüsünden dolayı ve finasteridinde yan etkilerinden dolayı bu ilaçlara bulaşmayı hiç düşünmedim hep şampuanlardan yola çıktım . Saçlarım 2 güne bir yağlanıyor ve aşırı saç derimde kaşıntı ve kızarıklık var. Dökülmem acaba genetik değilmi diyorum bazen. Egzema da olabilirmi acaba diye düşünüyorum ama gittiğim doktorların hiç birisi ilgi göstermeden ve direk genetik deyip geçiyor devlet hastanesinde. Şimdi ise adam akıllı bir tedavi programı oluşturmak istiyorum . Saçlarımı kaybetmek istemiyorum Arkadaşlar .. Bana önerilerde bulunursanız sevinirim İzmirde yaşıyorum önerebileceğiniz bir doktor olursa onada gitmek isterim .

= Şimdiki Kullandıklarım =
    1)Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan( Kaşıntı ve kepeklenmeyi artırdı hiç memnun değilim )
    2)Yeşil çay ( Aktardan yeni aldım zaman buldukça içiyorum . Kullanım için öneri bekliyorum )
    3)Kara Üzüm Çekirdeği ( Toz halinde 100gr yeni aldım onuda sabah akşam 1 kaşık suyla karışırıp içiyorum onunda nasıl kullanacağımı bilmiyorum )

Resimleri aşağıya ekliyorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar :

Resimler ıslak saçla ve flashsız çekilmiştir. (19.09.2014)

Tedaviye daha başlamadım zigavus şampuanı bıraktım aşırı kepek kaşıntı yaptığı e dökülmeye devam ettiği için. Saçlarımın kuru hali (20.09.2014)

Konu Braddleyy tarafından (20.09.2014 Saat 11:12 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi fhm001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forumdaki tedavi yontemlerini dene saclarini kisalta biliyorsan kisalt bu saca dermarolleri muhakkak kullan biotin takviyesi al basarilar .

Fsm01 e katılıyorum saçların için çok iyi bir zaman tedavi için zaman kaybetme ve denediğimiz çözümlere zaman kaybetmeden başla.
    Konu Miracle tarafından (19.09.2014 Saat 13:12 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör
    zigavus ben de kullandm hala da kullanıyorum bitsin diye bekliyorum üzüm çekirdeğine gelince karıstırıp içmeye devam edersen 2 gün anca içersin öyle bıktırıyor insanı ben 1 tatlı kasıgını döküyorum agzıma sonra meyve suyu su her ne içeceksem üstüne basıp yutuyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zigavus ben de kullandm hala da kullanıyorum bitsin diye bekliyorum üzüm çekirdeğine gelince karıstırıp içmeye devam edersen 2 gün anca içersin öyle bıktırıyor insanı ben 1 tatlı kasıgını döküyorum agzıma sonra meyve suyu su her ne içeceksem üstüne basıp yutuyorum

Hocam bu zigavus sarımsaklı sampuan hakkında çok olumlu yorum okudum bende başlıcaktım sonradan miraclenin gönderdiği linkteki Revivogen forte sampuanı aldım sımdılık memnunum sampuandan.

Zigavus saçlara ıyı gelmıyormu ? Sizdeki durum nedir ?
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum senin minox kullanma zamanın gelmiş tek başına minox ile muazzam sonuçlar alırsın.Ha bir de losyonları kullanırsan hiç dökülmemiş gibi olur hem de çok çok kısa bir sürede.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Moderatör
    Alıntı okansa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bu zigavus sarımsaklı sampuan hakkında çok olumlu yorum okudum bende başlıcaktım sonradan miraclenin gönderdiği linkteki Revivogen forte sampuanı aldım sımdılık memnunum sampuandan.

Zigavus saçlara ıyı gelmıyormu ? Sizdeki durum nedir ?
    dostum etkisi oldugunu sanmıyorum bir ara b6 atmıstım içine o zaman iyi gibi olmustu şampuanda çinko var b6 ile karısınca dht inhibite etkisi olması lazımdı fakat sentezi var mıydı bilmiyorum dermoday almayı planlıyorum

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zigavus sarımsaklı şampuan bende kullandım..temizlemesi güzel diyebilirim.fakat içeriğinde sls var.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Alıntı fhm001 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumdaki tedavi yontemlerini dene saclarini kisalta biliyorsan kisalt bu saca dermarolleri muhakkak kullan biotin takviyesi al basarilar .
    eyvallah hocam forumdaki tedavileri okudum ama hangisi bana uygun bilemiyorum sizin öneriniz nedir biotin ne alayım şampuan ne kullanayım dermaroller kaç mm alayım ? Saçlarımın kuru halindeki fotolarıda yakın zamanda ekliyeceğim teşekkürler herşey için

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fsm01 e katılıyorum saçların için çok iyi bir zaman tedavi için zaman kaybetme ve denediğimiz çözümlere zaman kaybetmeden başla.
    Hocam bu miracle losyon nedir tam anlıyamadım nerden nasıl temin edebilirim ? Bu arada tedavim için sizden öneri ilaç bekliyorum

Sayfa 1/2 12 SonSon