20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Tedavim İçin Öneri Bekliyorum Arkadaşlar :(:

Threaded View

Tedavim İçin Öneri Bekliyorum Arkadaşlar :(:

MErhaba arkadaşlar 24 yaşındayım uzun yıllardır saç dökülme problemim var ve kendimce bazı şampuanlar, yağlar deniyerek geldim bugüne kadar bir ara 15 gün minoxil bile kullanmışlığım oldu (bilinçsizce 17 yaşımda onu bana yazan o doktoru bir bulsam !! )! artık saçlarım sağdan soldan açılmaya ve aşırı seyrekleşmeye başladı minoxilin döngüsünden dolayı ve finasteridinde yan etkilerinden dolayı bu ilaçlara bulaşmayı hiç düşünmedim hep şampuanlardan yola çıktım . Saçlarım 2 güne bir yağlanıyor ve aşırı saç derimde kaşıntı ve kızarıklık var. Dökülmem acaba genetik değilmi diyorum bazen. Egzema da olabilirmi acaba diye düşünüyorum ama gittiğim doktorların hiç birisi ilgi göstermeden ve direk genetik deyip geçiyor devlet hastanesinde. Şimdi ise adam akıllı bir tedavi programı oluşturmak istiyorum . Saçlarımı kaybetmek istemiyorum Arkadaşlar .. Bana önerilerde bulunursanız sevinirim İzmirde yaşıyorum önerebileceğiniz bir doktor olursa onada gitmek isterim .

= Şimdiki Kullandıklarım =
    1)Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan( Kaşıntı ve kepeklenmeyi artırdı hiç memnun değilim )
    2)Yeşil çay ( Aktardan yeni aldım zaman buldukça içiyorum . Kullanım için öneri bekliyorum )
    3)Kara Üzüm Çekirdeği ( Toz halinde 100gr yeni aldım onuda sabah akşam 1 kaşık suyla karışırıp içiyorum onunda nasıl kullanacağımı bilmiyorum )

Resimleri aşağıya ekliyorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar :

Resimler ıslak saçla ve flashsız çekilmiştir. (19.09.2014)

Tedaviye daha başlamadım zigavus şampuanı bıraktım aşırı kepek kaşıntı yaptığı e dökülmeye devam ettiği için. Saçlarımın kuru hali (20.09.2014)

Konu Braddleyy tarafından (20.09.2014 Saat 11:12 ) değiştirilmiştir.