10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: LDS 100 Luce

SaçımınDoktoru Üyesi

LDS 100 Luce

LDS 100 çalışması (ingilizce)

www.corporacioncapilar.es/pdf/LDS100.pdf

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  LDS 100 1 yıl.JPG
Görüntüleme: 32
Büyüklüğü:  66.1 KB (Kilobyte)
ID:	593

Bu cihazı temin etmek mümkün değil ama bunun gibi çok lazerli (lazer tarakları sallayın, onlar yetersiz) ve 160 hz'de çalıişan (LDS 140 hz) cihazı şurdan temin edebilirsiniz:

Laser Hair re Growth Treatment with More Power Than Any Hair Regrowth Combs | eBay

Piyasaya göre fiyatı çok uygundur.. Ben bi tane aldım kullanıyorum..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Resimlerde 1 yıl LDS 100 ve Plasebo cihaz kullananların saçlarındaki değişim görülüyor.

Bilmiyorum bu kadar gelişme olur mu ama işe yaradığını biliyorum. Az ya da çok..

Çok büyük bir ilerleme sağlayamasada etkin olarak kabul edilecek kozmetik ilerleme sağlamış. Lazer fda dan onaylı bir yöntemdir. Tek başına dramatik bir etki sağlayamasa da çok çok iyi bir destek tedavi olacağı kuşkusuz. Androjen baskısının azaltıldığı bir senaryoda çok daha iyi bir performans gösterecektir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bence bu Avustralya'daki adamın cihazından forumdakiler alıp kullanmalı.. Çünkü fiyatı özelliğine göre çok uygun. Buna benzer bir cihazı ben de yapabilirim ama hesapladım maliyeti bu fiyattan daha fazla çıktı..

Nasıl ucuz, çünkü adam bütün parçaları toptan alıp kendisi birleştiriyor. Kendisi elektronik mühendisi..

Cihaza ayak takma konusunda isteyen olursa yardımcı olurum Yani bilgi veririm. Direkt kafada durması çok hoş oluyor. Sanki kask gibi kafada duruyor

Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence bu Avustralya'daki adamın cihazından forumdakiler alıp kullanmalı.. Çünkü fiyatı özelliğine göre çok uygun. Buna benzer bir cihazı ben de yapabilirim ama hesapladım maliyeti bu fiyattan daha fazla çıktı..

Nasıl ucuz, çünkü adam bütün parçaları toptan alıp kendisi birleştiriyor. Kendisi elektronik mühendisi..

Cihaza ayak takma konusunda isteyen olursa yardımcı olurum Yani bilgi veririm. Direkt kafada durması çok hoş oluyor. Sanki kask gibi kafada duruyor
    Maliyet nedir özgür bey linkteki ürün için ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    190 dolar kadar..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yalnız almak isterseniz siparişten hemen sonra adama P.M atın ve şöyle diyin:

"Please send the device by Australian Post. And show the value as $20-40. The plug is EU, 220V. Thank you."

SaçımınDoktoru Üyesi
    Normalde DHL ile gönderiyor ama böyle derseniz devlet postasıyla gönderiyor. DHL ile gelir ve gümrüğe takılırsa çok üzerler. Devlet postası (PTT) ile gelince takılmaz, takılsa bile en fazla %18 vergisini öder alırsınız..

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Normalde DHL ile gönderiyor ama böyle derseniz devlet postasıyla gönderiyor. DHL ile gelir ve gümrüğe takılırsa çok üzerler. Devlet postası (PTT) ile gelince takılmaz, takılsa bile en fazla %18 vergisini öder alırsınız..
    Hocam göze temas etmemesi konusunda çok dikkatli olunması gerektiğinden bahsediyorlar. Ayrıca prizleri biraz farklı. Priz dönüşümü yapılıyor mu?
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bu konuda bilgiliyim. Lazerler 5 mW, class 3A. Bu sınıf lazerler göze direkt gelse de zarar vermiyor. 2 dk'ya kadar yolu var. Kasıtlı olarak uzun süre bakmadıkça hiçbir riski yok. Bir de lazerler merceksiz, odaksız. O bakımdan da korkacak bir durum söz konusu değildir..

Adamın adaptörünün ucuna bir çok priz ucu takılabiliyor. Adama şöyle diyin "I want 220V Eu plug please".