Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
22 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Kirkland Minoxidil Kullananlar

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Hemşir_E Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Botanik ecza da forte nin fiyati 39 TL olmuş. Arak alabilecegimiz yer neresi var acaba sayin @miracle
    ben haala 29'a alıyorum. 3 senelik müşterileri olduğum içinmiş falan filan tam çözemedim bakalım hayırlısı. Hatta burdan biri istedi ona da sipariş ettim kocakurt nickli üyeye
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Kirkland Minoxidil bildiğiniz gibi rogain gibi foam şeklinde formulasyona sahip, kullananlar yada önceden tecrübe etmiş olan arkadaşlarmız fiyatı ve etkisi hakkında bilgi verebilir mi ?
    Hocam şu botanikten aldığımız minoxil forte ,gerçekten işe yarıyor mu? Benim sorunum vertex te.4 aydır kullanıyorum.ilerleme gözlemleyemedim.sanki hiç bir etkisi yok.Minox yorumlarına baktığımda en çok vertexte etkili diyor ama gram gelişme yok o bölgede.ru spiro vs de kullanıyorum.son halim şu resimde.
    https://drive.google.com/open?id=0B-...RUU&authuser=0
    7 şubat 2015 den itibaren ru kullanmaya başladım
    9 şubat 2015 azelderm ve ketoral kreme başladım(artık bu sitede ne öneriliyorsa hepsini kulanıyorum.Bir sabah uyandığımda 50000saçı görmek istiyorum
    Miracle losyon sabah akşam( Klasik metodla hazırlanmış)
    Min+dut losyon (içinde 10 adet dut var)
    Şampuan kullanmayı bıraktım.15 gündür şampuan kullanmıyorum.Ilık su ile yıkıyorum
    dermaroller (haftada 1 defa)

Yeni Üye
    Ebaydan 6 adet kirklandi 70 TL ye almıştım 25 gunde elime ulaşmisti yalniz kutusunda made in israel yazısı vardi( sahte değildir inşallah ama USD arttığı için bu aralar ebaydan uzak durmali

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam bende kirkland foam aldım sanalpazardan.bende ki kutuda da made in israel yaZıyor

Yeni Üye
    Kardeşim galiba orijinal gerçektende İsrail mali kirkland sanal pazarda dahami uygun acaba muhtemelen orijinal bence USA da uretiliyor gibi patenti belki de yahudi tüccarların elinde olduğundan ole yaziyooo gibi memnunum ben biraz hafif yagli

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam sanalpazarda biraz pahalı malum birde foam olunca daha da pahalı oluyor.3 tüp 150 tl ye aldım.

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Ben Kirkland Minoxidili 2 kez kullandım. Etkisi bende çok iyi oldu. Ben Kirkland'dan memnunum Şakaklarda, ön çizgide bile baya saç çıkışı yapmıştı bende.

Yeni Üye
    http://pages.ebay.com/link/?nav=item...d=261794346019
    Bu ürün neden bu kadar ucuz arkadaşlar?

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Ben 52, artık 55 TL'e alıyorum, ve ayda iki tane gidiyor. En kısa sürede tekrar Kırkland'a geçerim.

Siz nereden, ve ne kadara alıyorsunuz Minoxili?

Kırkland gerçekten çok iyi. Tavsiye ederim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    6 aylık Kirkland sordum fiyatı 339TL dedi Ayın 4ünde maaş alıyorum faydalarını Burada paylaşıcam ayrıca sahtesini nasıl ayırt edıyoruz ona göre paketini kontrol edicem arkadaşlar ayrıca Rogaine ile aynı amerıkada uretılıyor demı bu Kirkland ??
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon