Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Farklı bir miracle losyon hazırladım

Farklı bir miracle losyon hazırladım

merhaba yasım 23 sayılır dayı tarafından gelen kellik yüzünden çok agresif olmasada saçlarımın önünde tepe bölgesinde açılmalar mevcut.Çok aşırı dökülmeme yasamama ragmen gün gün saçlarımı kaybediriyorum.Bu forumları 16 yasındandır takipteyim çünkü kelliğe gidecegimi biliyordum. Abim 35 yasında saçlarının bircogu gitmis durumda. Bende geçen sene seyrekleşme yüzünden proscar 5/1 kullanmaya baslamıstım oraldan ama menide sıvılaşma sabah ereksıyon sorunu gibi seyler yasadıgımdan bıraktım. Ama günden güne saçlarımın seyrekleşmesi beni çok üzüyordu. bende miracle losyon hazırlama kararı aldım. Yanlız ilçede oturdugumdan hem garnier losyon hemde elseve sprey bulmak imkansız gibi birsey internette bıle pek bulunmuyor malesef. Bende miracle losyonu 17 ekimde hazırladım gelelim nasıl hazırladıgıma

diane 35 ve aldactone 100mg havanda iyice toz halıne getirip uludağ maden suyu 150 ml içine attım. ve ilave olarak 1 kutu ketoral kremi 40gram bu losyona sıktım. Şimdi 3 gün oldu başlayalı buzdolabında saklıyorum kullanmadan önce çalkalıyorum ve saçıma günde 2 defa yediriyorum. Pek kalıntı falanda bırakmıyor. Üstelık kıvamıda cok güzel oldu ne çok katı nede çok su gibi oldu. Gelişme olursa sizi bilgilendireceğim arkadaşlar

Buda hazırladıgım losyonun resimleri kokusuda çok rahatsız edici değil buzlabında saklıyorum ve kapağını ıyıce sıkıyorum
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 14805644_1023750067747784_291440831_n.jpg‎   14800765_1023750051081119_2011061143_n.jpg‎   14798993_1023750054414452_1552856658_n.jpg‎  

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    1 kutu ketoral krem mi sıktınız? Kafama azıcık sürsem berbat kokuyor hatta saçımı yıkadıktan sonra bile kokusu gitmiyor. Bu losyonun kokusunu tahmin bile edemiyorum... Niye yaptınız böyle bir şey? Önce kremi sürerdiniz saç derinize, 15 dakika sonra da losyonu sürerdiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dökülme durdu mu

sonuçlarınızı bekleyeceğim umarım fayda görürsünüz

Keşke işe yarasa. Kurtuluruz bu garnierden elseveden. Süzme işlemi yaptınız mı? Koku durumu nasıl? Kıvamı nasıl, suya yakın mı? Paylaşımlarınızı merakla bekliyorum. Umarım maden suyunun etken maddelere bir zararı olmaz.
    Miracle losyon sabah-akşam (1 kutu aldactone, yarım kutu diane 35, 1 dekort ampul)
    Minoxidil akşam
    Biotin-sabah, omega 3-gece

Gercegını solemek gerekırse usengec bırıyım ugrasamayı sevmıyorum ondan boyle hazırladım

Arkadaslar daha cok erken sımdılık beklemedeyım. Ha bıde kokusu kotu degıl oyle koku yapmıyor yani

hocam kıvamı çalkalayınca köpüklü traş köpüğü gibi. Kokusu cok agır degıl. suya yakında degıl hem losyon gibi bısey ama ketoral krem olmasa su gibi olurdu

süzme işlemi yapmadım. Tülbent ile süzmeye calıstım süzelmedi kıvamı bıraz kalın oldu da

Sonucunu merakla bekliyorum. Umarım işe yarar, umarım güzel emilir.
    Miracle losyon sabah-akşam (1 kutu aldactone, yarım kutu diane 35, 1 dekort ampul)
    Minoxidil akşam
    Biotin-sabah, omega 3-gece

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler