Sayfa 16/16 İlkİlk ... 6141516
153 sonuçtan 151 ile 153 arası

Konu: Saç Yağlanması ve Dökülmesi Tedavisi

Yeni Üye
    Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Bahsettiğiniz '' gliserinli köpük minoxidil '' diye arama yaptığımda rogaine foam çıktı. Buda baya pahalı. Tr' de bu bahsettiğiniz ürünü uygun fiyatlı nasıl temin edebilirim? Saçlarımın durumu orta altı diyebiliriz.

Ben orada düzenli bir şekilde deve dikeni ekstraktı kapsüllerine para vermek yerine (yurtdışında 30'lu şişeleri 10-15 euro arası) hadi olsun Türkiye'de yerli bir firma sürümden kazansın yeterince içeriği olan ürünü 150-200Tl'den aşağı satamaz, daha mantıklı bulduğum için bu parayı rogaine tarzı minoxidillere harca
    ayın dedim. Yoksa yine sizin kararınız. Ama saç yağlanmanızın birebir karaciğerinizden kaynaklandığı kan testiyle ortaya çıkmadıkça size önerim tercihi içeriği deriyi rahatsız etmeyecek minoxlara yönelip ketoralle kombine koruyucu tedavi yapmanız. Son olarak Türkiye'de tek temin edilebilir bir yer gördüm orda da 1600 Tl idi. Kusura bakmayın ben bu kadar kurdan da bağımsız bir fiyat verecekleri aklıma gelmedi. O zaman tek çare benim de yaptıgım gibi, minoxu istediğiniz marka alın ketorali uygularken sadece başka bir deri nemlendirici krem losyon içinde seyreltin. Pullanma da yaşamazsınız.

Yeni Üye
    Normal minoxidil fiyatları bile baya yükselmiş. Aslında solusyonun içinde %5 minox var yazık vallahi. Toz halinde bulmak lazım.

Sayfa 16/16 İlkİlk ... 6141516

Bu Konudaki Etiketler