Sayfa 4/16 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
153 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Saç Yağlanması ve Dökülmesi Tedavisi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Inofolic 1gr toz şaseyi tercih edebilirsiniz daha yüksek doz ve daha hesaplı bi alternatif.

SaçımınDoktoru Üyesi Tremonti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı izmitli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Inofolic 1gr toz şaseyi tercih edebilirsiniz daha yüksek doz ve daha hesaplı bi alternatif.
    Üstad dediğiniz gibi infolic şase fiyat olarak da uygun genelde hamile kalamayan pcos hastalarına verdikleri için pcos ların yüzde doksanbeşinde insülin direnci olduğundan bi yerde inositol keşfi benim açımdan iyi oldu . Yardımlarınız için teşekkürler .

Merhaba bayanım bendede seboreik dermatit var dediginiz gibi aynı gün alın bölgesinde ve saçlarda aÈ™ırı yağlanma var yazdiklarinizi okudum ancak birÈ™ey anlamadim.Rica etsem ne kullanabilirim ne yapabilirim daha açık yazar mısınız ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    seboroid dermotid sampuani kullanacaksaniz haftada 2 kereyi asmamasina dikkat edin, saçin yapisini bozdugunu düsünüyorum. nizoral kullananlarda buna dikkat etsin.
    benim denedigim yaglanmaya karsi en iyi ürün. vichy dercos yag dengeleyeci sampuan oldu. daha önce vichy nin sd icin baska bir sampuani vardi o da fena degildi ama o sampuandan cok bir ilaç gibiydi.zaten formülü degismis artik daha az etkiliymis diye yorumlar okumustum.belki daha önce kullanan vardir, rengi pempe olandan bahsediyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi Tremonti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dygml Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba bayanım bendede seboreik dermatit var dediginiz gibi aynı gün alın bölgesinde ve saçlarda aÈ™ırı yağlanma var yazdiklarinizi okudum ancak birÈ™ey anlamadim.Rica etsem ne kullanabilirim ne yapabilirim daha açık yazar mısınız ?
    Dygml hanım inotisol kullanıp gun içinde aşırı yüz ve sacı yağlanırken bununla yağlı yüzü kaybolan var araştırırsanız cıkar zaten . Ben inotisol araştırdım gnc ve solgarın suan piyasada yok hayra cholin inotisol birlikte olanda yok nette bile .ama eczanede inobolic şase ve inobolic combi vardı inobolic şase de 1000 mg inotisol ve 100 mg folic asid var hem daha ucuz ve fazla mikrarda olmuş oldu. İnsülin R direnci yağların parçalanması vs iyi geliyor ve pcos hastası bayanlara dr veriormus hamile kalmalarına yardımcı olsun diye, sabah 2 şase (paket)aksam 2 şase toplamda 4000 mg kullancam toksik etkisi yok gerekirse artırım , yanına bide Milk thistle aldım karaciğer yağlanmasına iyi gelior diye . Sanki inotisol daha içer içmez etki ediyor hissiyatı verdi . Çalışmada 12 g da cok etkili oldugu yazıyor ancak sonuc alanlar genelde 3500-4000 mg arasında almış. Egzama vs ye de iyi geldiği yazıyor bi deneyim dedim . 24 TL 1 kutu infolic şase içinde 30 tane var suyun içine atılıyor toz halde.hatta curezone da cholin ve inotisol kullanıp saclarının çıktığını söyleyen bayan var.
    Konu Tremonti tarafından (04.04.2016 Saat 18:11 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Tremonti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dygml hanım inotisol kullanıp gun içinde aşırı yüz ve sacı yağlanırken bununla yağlı yüzü kaybolan var araştırırsanız cıkar zaten . Ben inotisol araştırdım gnc ve solgarın suan piyasada yok hayra cholin inotisol birlikte olanda yok nette bile .ama eczanede inobolic şase ve inobolic combi vardı inobolic şase de 1000 mg inotisol ve 100 mg folic asid var hem daha ucuz ve fazla mikrarda olmuş oldu. İnsülin R direnci yağların parçalanması vs iyi geliyor ve pcos hastası bayanlara dr veriormus hamile kalmalarına yardımcı olsun diye, sabah 2 şase (paket)aksam 2 şase toplamda 4000 mg kullancam toksik etkisi yok gerekirse artırım , yanına bide Milk thistle aldım karaciğer yağlanmasına iyi gelior diye . Sanki inotisol daha içer içmez etki ediyor hissiyatı verdi . Çalışmada 12 g da cok etkili oldugu yazıyor ancak sonuc alanlar genelde 3500-4000 mg arasında almış. Egzama vs ye de iyi geldiği yazıyor bi deneyim dedim . 24 TL 1 kutu infolic şase içinde 30 tane var suyun içine atılıyor toz halde.hatta curezone da cholin ve inotisol kullanıp saclarının çıktığını söyleyen bayan var.
    TeÈ™ekkür ederim çok güzel açıklamissiniz.sizin tedavi nasil gidiyor birde bunu kaç ay kullanmamız lazım.saçlarini cikaram bayaar gnc mi kullanmıÈ™ ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Benim bu yaglanmayla mucadelem 4sneedir suruyorum kullanmadigim sampuan kalmadi adam akilli kullanip yaglanmayi kesen sampuan warsa ama laf olsun diye yazmayin gercekten yaglanmayi kesiyorsa yazsin oral ne alabilirim yada yaglanmayi geciktirmek icin
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Moderatör Requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rahman1642 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim bu yaglanmayla mucadelem 4sneedir suruyorum kullanmadigim sampuan kalmadi adam akilli kullanip yaglanmayi kesen sampuan warsa ama laf olsun diye yazmayin gercekten yaglanmayi kesiyorsa yazsin oral ne alabilirim yada yaglanmayi geciktirmek icin
    miracle losyon yağlanma için birebir.. Piyasadaki şampuanların çoğunu kullanmış bırı olarak miracle losyonu denemeni tavsiye ederım. oral seçenekler olarak sadece şu an roaccutane var ama pekte masum bır ılac degiı önce topikalde çözmeye çalış baktın hıcbırsey fayda etmıyorsa doktora gidip roaccutane ıcın gorüşürsün.

Revivogen şampuan ben kullandım hemde uzun bir dönem.Bu şampuan dökülme konusunda çok iyiydi.Dökülmeyi konozol/ketoral/nizoral gibi içeriği ketokonazol içerikli şampuanlar gibi azaltan/yavaşlattığını gözlemdlediğim tek şampuan. Ancak minoxil kalıntılarını güzel temizlememeye başlayınca bıraktım.Kısaca çok nazik bir temizleyen bir şampuan. Kafada kalıntılar kalıyordu.
    Bıraktıklarım:
    Xpecia 9 kutu kullanıp bıraktım.
    Shen min 10 kutu kullanıp bıraktım.
    Revivogen losyon
    Revivogen şampuan

Tedavim:
    Miracle Losyon ( 3gr saf spiro-1 kutu diane35-1 ampül decort-yarım kutu endol )
    Sebamed Anti-Hairloss
    RU58841
    Gnc saw palmetto
    Minoxil Forte (dut. ile)
    losyonlardan önce azalderm-ketoral krem günde birer kere
    0.5mm dermaroller haftada 2 gün
    3 günde 1 konazol
    Çeşitli yağ karışımları( jojobo-hint-nane-emu-susam.... vb.)
    Medohbiotin her gün yarım tablet

SaçımınDoktoru Üyesi
    A vitamini ve dutasterid ciltteki sebum salgisini azaltirmi ?
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Sayfa 4/16 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler