Sayfa 45/50 İlkİlk ... 354344454647 ... SonSon
500 sonuçtan 441 ile 450 arası

Konu: Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

Yeni Üye
    Dermastamp kullanıyorum oral diane olmadan çözüm olmuyor bende yan etki yapmıyor

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Arkadaşlar şuan ki dolar kuru ile aylık kaç paraya denk geliyor.
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016

Uygulama da zamanı olanlar günlük 150 mg dozu sabah akşam şeklinde kullanabilirler verim artacaktır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Setiyi kullanip şok dokulme yasayan varmi ? Cok asiri bi dokulme oldu nornalmi? Genelde kimse sok dokulme yasadigini yazmamista
    Topikal: cell losyon miracle losyon minioxil dermaroller sirkeli suyla durulama

Oral:biotin ısırgan yaki otu d vitamini

Menekşe yağı ayrıca saç dökülmelerinde kullanılıyor tabiki hakiki yağını bulmak gerekir ki normal yağlara göre pahalıdır.

Elimde 2 gram setipiprant bulunmaktadır denemek isteyen arkadaşlara alış fiyatından yollayabilirim.

Merhaba beni de gruba ekler misiniz? (0543....gizlenmiştir.)

Yeni Üye
    Gruba eklenebilirsem memnun olurum

İyi Günler.

Alıntı Disturbe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gruba eklenebilirsem memnun olurum

İyi Günler.
    İletişiminizi özelden gönderebilirseniz haber vereceğiz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Yer
    Samsun
    Alıntı saçmasaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 haftadır sadece seti kullanıyorum. Minox da dahil kullandığım etkenlerin tamamını bırakmış olmama rağmen kaşıntı, inflamasyon ve dökülmenin büyük oranda azaldığını gözlemledim. Ayrıca şakaklarımdaki ve alın çizgimdeki zayıf tüylerde de canlanma ve kalınlaşma oldu hocam, ben şimdiye kadar bu denli hızlı etki eden bir etken kullanmış değilim, çok memnunum seti'den.
    hocam imzanızda seti yok ne olduda bıraktınız acaba

Sayfa 45/50 İlkİlk ... 354344454647 ... SonSon