Sayfa 38/50 İlkİlk ... 28363738394048 ... SonSon
500 sonuçtan 371 ile 380 arası

Konu: Setipiprant Deneyimim ve Kullanıcı Görüşleri

SaçımınDoktoru Üyesi
    Seti ve celi birlikte kullanmanı öneririm ve de setiye dmso atmana gerek yok alkol + gliserin ile yap buraya dikkat 1 damla lavanta yağı atman yeterli ve de lavanta yağının yoğunluğu gliserinden bi kaç kat az yağlı görünüme sebep olacak faktörler arasında arka sıralarda

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı makrofaj Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seti ve celi birlikte kullanmanı öneririm ve de setiye dmso atmana gerek yok alkol + gliserin ile yap buraya dikkat 1 damla lavanta yağı atman yeterli ve de lavanta yağının yoğunluğu gliserinden bi kaç kat az yağlı görünüme sebep olacak faktörler arasında arka sıralarda
    Ogrenci oldugum icin ikisine maddi olarak gucum yetmez 2 sinden birini kullanmam lazim suan seti kullaniyorum ama hazirlamasi vs uzun is sinav donemi birde
    Gliserin hayatta eklemem cok yagli bir his birakiyor dmso daha iyi ve emilim artiyor
    seti mi mantikli cell mi.cellde yagli bir his ve koku olayi varmi acaba

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kingred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ogrenci oldugum icin ikisine maddi olarak gucum yetmez 2 sinden birini kullanmam lazim suan seti kullaniyorum ama hazirlamasi vs uzun is sinav donemi birde
    Gliserin hayatta eklemem cok yagli bir his birakiyor dmso daha iyi ve emilim artiyor
    seti mi mantikli cell mi.cellde yagli bir his ve koku olayi varmi acaba
    Gliserin oranına dikkat edersen yağlı görünüm bırakmıyor o konuda endişe etmene gerek yok.
    Tedavim;

Yeni Üye
    Havi abi cok merak ediyorum bi kac haftadir aklimda . Alkol arti gliserin olayinda, o alkol orani cok degil mi ? Bi kismini saf su yapsak ? Ya sosyal bilimler alanim bilmem pek kimyadir filan. Bi aciklar misiniz diger arkadaslar da bi anlatabilir mi bu kadar alkol sac derisini cok yormaz mi ?

Yeni Üye
    Yabancı bir forumda setinin asıl yararını görmek için günde en az 1 gram oral kullanılması gerektiği yazıyordu kullananlar ciddi derecede fark edilir fayda sağlamışlar ancak etken pahalı bunun için

Yeni Üye
    Alıntı HUBBLE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yabancı bir forumda setinin asıl yararını görmek için günde en az 1 gram oral kullanılması gerektiği yazıyordu kullananlar ciddi derecede fark edilir fayda sağlamışlar ancak etken pahalı bunun için
    Topikal olucak yanlış yazmısım kusura bakmayın

SaçımınDoktoru Üyesi
    1 grammi gunluk baya pahali olur

Yeni Üye
    Oralını temin etme şansımı var mı acaba ? Saçlarım uzun olduğu için topikalde zorluk çekiyorum.

Çok güçlü topikal aktif bir versiyonu kullanıyoruz oral kullanım hem riskli hemde belirtilen dozlar aşırı.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

iyi akşamlar setipiprant kullanan arkadaşlar nasıl gidiyor , yan etki gören varmı ve saç durumları nasıl
    Tedavim
    dönüşümlü olarak 110mg seti ve yarım doz peptid ve yanlarında yine dönüşümlü olarak kafein veya cell losyon
    ek olarak :masaj ,kardiyo,sirkeli durulama,probiyotik beslenme

Sayfa 38/50 İlkİlk ... 28363738394048 ... SonSon